Jump to content
IGNORED

Nikad nisam jeo/čuo za _____


Amelija

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    9

  • renne

    8

  • Аврам Гојић

    6

  • maheem

    6

mogu ja da ti odgovorim, sve sariceve kafane su neopevan trash koji se sa malo cime moze porediti sto i sam mozes da zakljucis ako recimo pogledas pomenutu kategoriju kuvana jela u kojoj se nalaze skembici, pizza saric, spageti bolonjez i restovana dzigerica. to su napucane zemljacke kafane za uglavnom bolje stojecu ekipu krajiskih direktora i preduzetnika, sklone svadbarskom biznisu preko vikenda (izuzetak DIF). ali stvari po kojima su cuveni rade stvarno ekstra, do pre 10-tak godina su bili benchmark za sac i razanj u gradu i okolini a verujem da su i dalje za taj zanr odlicni. od svih meni je ipak bio najdrazi onaj na ibarskoj magistrali sa najvecim porcijama koje sam ikada video u zivotu, nas troje je umelo da deli 1 karadjordjevu i da budemo sa 3 salate siti do zuba, da ne pominjem ugodjaj pogleda na redovnu goscu jelenu karleusu u pre-cool fazi sa ortacima i ortakinjama u munze fazonu i enterijer koji uglavnom vidis na youtube sa snimcima iz rumunije i bugarske sa naslovom "i ovo je EU", beli skaj, mermer, vestacko cvece, ludilo. ali nisam davno bio tamo.

Edited by gazza1
Link to comment
mogu ja da ti odgovorim, sve sariceve kafane su neopevan trash koji se sa malo cime moze porediti sto i sam mozes da zakljucis ako recimo pogledas pomenutu kategoriju kuvana jela u kojoj se nalaze skembici, pizza saric, spageti bolonjez i restovana dzigerica. to su napucane zemljacke kafane za uglavnom bolje stojecu ekipu krajiskih direktora i preduzetnika, sklone svadbarskom biznisu preko vikenda (izuzetak DIF). ali stvari po kojima su cuveni rade stvarno ekstra, do pre 10-tak godina su bili benchmark za sac i razanj u gradu i okolini a verujem da su i dalje za taj zanr odlicni
tako sam nesto i kontao, nisam ni gledao meni dalje od pecenja, kad sam video odrednicu "Jastog `Lijep izgled`" sve mi bilo jasno :lol:nisam znao da imam takvu ustanovu u komsiluku, moze da bude od koristi
Link to comment
mogu ja da ti odgovorim, sve sariceve kafane su neopevan trash koji se sa malo cime moze porediti sto i sam mozes da zakljucis ako recimo pogledas pomenutu kategoriju kuvana jela u kojoj se nalaze skembici, pizza saric, spageti bolonjez i restovana dzigerica. to su napucane zemljacke kafane za uglavnom bolje stojecu ekipu krajiskih direktora i preduzetnika, sklone svadbarskom biznisu preko vikenda (izuzetak DIF). ali stvari po kojima su cuveni rade stvarno ekstra, do pre 10-tak godina su bili benchmark za sac i razanj u gradu i okolini a verujem da su i dalje za taj zanr odlicni. od svih meni je ipak bio najdrazi onaj na ibarskoj magistrali sa najvecim porcijama koje sam ikada video u zivotu, nas troje je umelo da deli 1 karadjordjevu i da budemo sa 3 salate siti do zuba, da ne pominjem ugodjaj pogleda na redovnu goscu jelenu karleusu u pre-cool fazi sa ortacima i ortakinjama u munze fazonu i enterijer koji uglavnom vidis na youtube sa snimcima iz rumunije i bugarske sa naslovom "i ovo je EU", beli skaj, mermer, vestacko cvece, ludilo. ali nisam davno bio tamo.
Haos :Hail:
Link to comment

ja nikad nisam jela bob,sočivo,špargle,artičoku,avokado,mango a ni ostale vrste egzotičnog voća...nikad nisam jela srnu,divlju svinju,jelena,fazana,prepelicu,kozu,jare,ovcu,goluba..

Link to comment
ja nikad nisam jela bob,sočivo,špargle,artičoku,avokado,mango a ni ostale vrste egzotičnog voća...nikad nisam jela srnu,divlju svinju,jelena,fazana,prepelicu,kozu,jare,ovcu,goluba..
zašto?
Link to comment
zašto?
nemam pojma,tako se desilo...za egzotično voće i nemam neku želju da probam a posebno ovo iz supermarketa,uvek sam maštala da ću jednom stići na mesto gde ću moći da ga uberem sa drveta/palme :lol: a za ostalo meso i povrće se prosto tako desilo ili nisam imala prilike da to jedem ili se prosto nisam setila svega toga da kupim/kuvam i sl..jedino za kozu,ovcu,jare znam da nikad neću a sve ostalo je otvoreno
Link to comment
nisam i necu krvavicu
grdno grešiššto se tiče škembića, nisam ni ja, niti nameravammada je to više tema za onaj drugi topik (šta ne volite)
Link to comment
nemam pojma,tako se desilo...za egzotično voće i nemam neku želju da probam a posebno ovo iz supermarketa,uvek sam maštala da ću jednom stići na mesto gde ću moći da ga uberem sa drveta/palme :lol:
Manje vise nista ne propustas, dok se makar ne nadjes na pravoj lokaciji ;). Ja se bar nadam. Jednom sam ubo' papaju da je valjala, sve ostalo nikad nije bilo ni za qrac. Prestao sam da kupujem ima vise od godinu dana.Spargle sam jeo prvi put pre dve godine i zakleo se da vise necu nikad. Svi oko mene su ukusno mljackali, a ja sam umirao u mukama. Ispostavilo se medjutim da nisu bile lepo spremljene - jeo sam ih juce i za vikend, super je bilo. S articokama sam imao slicno iskustvo ove godine, bilo je grozno, ali se nadam da je bio privremeni promasaj.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...