Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2012


Ros

Recommended Posts

Mene zanima da li je na RG ovo ukrstanje prvog sa trecim umjesto cetvrtim pocelo otkako je Novak prvi ili je tako bilo i prije njega, jer meni se cini da nije, ali ostavljam mogucnost da se varam.Ako sam u pravu, kako niko (pa ni Novak) ne postavlja pitanje zasto je to tako?!

Link to comment
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    25

  • Jean-Luc Picard

    21

  • dùda

    16

  • freakns

    15

Otkad postoji lista i nosioci prilikom žrebanja moguća su sledeća ukrštanja u polufinalu 1-3,2-4 i 1-4,2-3 sa "podjednakom verovatnoćom".

Link to comment
Marej nije uopšte siguran da će igrati. Čak mu je navodno preporučeno da ne igra.
ako mu je cilj osvajanje GS, ja bih mu preporucio i da se povuce iz tenisa :D
Link to comment
Otkad postoji lista i nosioci prilikom žrebanja moguća su sledeća ukrštanja u polufinalu 1-3,2-4 i 1-4,2-3 sa "podjednakom verovatnoćom".
Hvala..Pa ok ako je vec tako. Znaci nema zavjere protiv Novaka. :D
Link to comment
Mene zanima da li je na RG ovo ukrstanje prvog sa trecim umjesto cetvrtim pocelo otkako je Novak prvi ili je tako bilo i prije njega, jer meni se cini da nije, ali ostavljam mogucnost da se varam.Ako sam u pravu, kako niko (pa ni Novak) ne postavlja pitanje zasto je to tako?!
cini ti se samo...kostur se pravi tako sto see prvi stavi na vrh, drugi na dno(znaci Nadal preferira uvek da je dole... jedan od ociglednih odgovora zasto mu se sorc stalno uvlaci u straznji deo!), 3. i 4. nosilac se onda zrebaju... nakon toga se zreba 5-8 nosioca, gde svaki ide u jednu cetvrtinu od prve cetvorice... pa 9-16... na kraju 16-32to tako izgleda u praksi.however, u knjizi Teorija zavere protiv srpskih tenisera iliti kako mrziti Karolinicu u izdanju pppnolita, od autora jean-luc picarda, lektori: duda, garuning i afterburner, objasnjeno je da se prilikom izvlacenja koriste razne metode ne bi li se NJoletu zavuklo do balcaka a Nadalu sto vise olaksalo, uz poslovicnu setnju kroz zreb Federera. na pitanje novinara zasto onda Nadal u polufinalu ne igra sa Federerom, kada mu je to najlaksi protivnik nas eminantni autor je odgovrio "tenis je igra zelje i motivacije, ostavljanja srca na terenu. nekada odnos snage, nekada vestine, nekada brzine. odbrana i napad, spojeni u jednom, gde je ponekad jedina sansa za poen odigrati nelogican potez, onaj koji vas protivnik najmanje ocekuje. i ta efikasnost se sa terena prenela i na zrebanje. tako da koristiti logiku prilikom komentarisanja kako je zreb ostetio Novaka a pomogao Nadalu bi bilo kranje kontraproduktivno. ATP vodje pod patronatom uncle Tony-ja su mnogo lukavije neko sto mislite, i morate nekada citati izmedju redova da biste videli pravu istinu". na naredno pitanje novinara "ja izmedju redova Djokovica vidim samo trecerazrednoe uzbekistanske wild-cardse" umesao se autorov PR, poznati menadazer Time Crises prekinuvsi konferenciju za novinare rekavsi da JLP zuri na avion za Zitoradje gde ce takodje predstaviti svoju knjigu.
Link to comment

žreb za 1/16 i 1/8 finala je poludirigovan pa se tako u 1/16 fin. ukrštaju 1-8 sa 25-32 i 9-16 sa 17-24, u 1/8 f. 1-4 sa 13-16 i 5-8 sa 9-12- ne postoji zavera protiv djokera, već zavera da se obezbedi medijski najatraktivnije finale rafaborg vs olderer, razumljivo je i zašto, mečevi ove dvojice su obeležili prethodnih 7 godina, marketinške agencije obezbeđuju da njih 2 iskaču ljudima iz frižidera za vreme gs-ova- sa druge strane djoker nema iza sebe nike da ga gura, do prošle godine je važio za 3 točak "velikog rivalstva" za igrača koji će izgubiti ili predati najvažnije mečeve - uz to navijači su već polarizovani godinama na rafatarde i fedtarde i malo je tu prostora da se uglavi neko treći, barem ne bez duge serije odličnih rezultata (duge serije u godinama ne mesecima)- kada vesti posvećene djokeru počnu da generišu više klikova od onih za drugu dvojicu nike će mu ponuditi ugovor koji se ne odbija a organizatori turnira će gledati kako da izvuku profit iz 1/2 olderer-rafaborg, to će biti gledan dvomeč sve dok olderer ne okači reket o klin, prosto on ima veliku armiju navijača, koja će se neminovno osuti kako godine budu prolazile ali će sigurno i u naredne 2 godine imati više navijača od djokera i samim tim prodati više majica, patika, reketa itd a oko toga se sve vrti

Link to comment

meni je, ipak, ono nekadasnje da mrze srbe bilo logicnije. nego kako onaj murray uleti djokovicu na au, a sad nadalu? rekao bih, ipak, da mrze skote. :(

Edited by Timmi
Link to comment
žreb za 1/16 i 1/8 finala je poludirigovan pa se tako u 1/16 fin. ukrštaju 1-8 sa 25-32 i 9-16 sa 17-24, u 1/8 f. 1-4 sa 13-16 i 5-8 sa 9-12- ne postoji zavera protiv djokera, već zavera da se obezbedi medijski najatraktivnije finale rafaborg vs olderer, razumljivo je i zašto, mečevi ove dvojice su obeležili prethodnih 7 godina, marketinške agencije obezbeđuju da njih 2 iskaču ljudima iz frižidera za vreme gs-ova- sa druge strane djoker nema iza sebe nike da ga gura, do prošle godine je važio za 3 točak "velikog rivalstva" za igrača koji će izgubiti ili predati najvažnije mečeve - uz to navijači su već polarizovani godinama na rafatarde i fedtarde i malo je tu prostora da se uglavi neko treći, barem ne bez duge serije odličnih rezultata (duge serije u godinama ne mesecima)- kada vesti posvećene djokeru počnu da generišu više klikova od onih za drugu dvojicu nike će mu ponuditi ugovor koji se ne odbija a organizatori turnira će gledati kako da izvuku profit iz 1/2 olderer-rafaborg, to će biti gledan dvomeč sve dok olderer ne okači reket o klin, prosto on ima veliku armiju navijača, koja će se neminovno osuti kako godine budu prolazile ali će sigurno i u naredne 2 godine imati više navijača od djokera i samim tim prodati više majica, patika, reketa itd a oko toga se sve vrti
slažem se sa svim samo bih boldovano preformulisao: nike mu je ponudio ugovor koji se ne odbija... eto sad je imao priliku da se potpišu na Noletov brand ali... per aspera ad astra
Link to comment

Jedino mi nije jasno kako već nisu shvatili da ako već insistiraju na Rafa vs. Fed mečevima da im je veća verovatnoća da će to da se desi u polufinalu...biggrin.gif

Link to comment

- naravno da da :D- samo što finale =/= 1/2 finale- 1/2 finale se igra u petak, u nekom terminu kada su ljudi na poslu ili se vraćaju kući pa je sigurno i manja gledanost nego finalnog meča...- sa druge strane olderer je uspeo da dobije djokera v 2.0 na rg prošle godine, protiv rafaborga bismo verovatno prisustvovali novom gaženju, olderer je uvek extra motivisan protiv djokera na gs-ovima + i dalje ima oružije da ga dobije ili odigra meč gde par poena odlučuju pobednika, na uso je imao 2 vezane meč lopte protiv djokera v 2.0- kada djoker počne rutinski da dere olderera kao što to čini rafaborg tada će ...- htedoh da napišem biti obrnuti parovi polufinala ali onda se setih da će tada olderer gubiti pre 1/2 finala :D

Link to comment
Melzer izgubio od Berrera iako je vodio 2-0. Znači Novak u trećem kolu na pobednika Devilder-Berrer, lepo lepo....biggrin.gif
nije moglo teze :( prokleti ATP i don Tony :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...