Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2012


Ros

Recommended Posts

ajde objasnite mi kako je to NJoletov zreb naizgled najtezi?!prema formi, kvalitetu i tome kako mu sljaka odgovara NJoletov put bi mogao biti:Starace, Hewitt, Melzer, Verdasco, Simonmada, ne bi me iznenadili ni Seppi umesto Verdasca ni Wawrinka mesto Simona. Nadalu je projekcija:Bolelli, Kunitsyn, Mayer, Monaco, Almagro Federer:Kamke, Nalbandian, Roddick(da, Roddick, svi ostali su truba kao i on na sljaci), Kubot(Lopez), Berdych(Delpo)Murray:Ito, Andreev, Tomic, Dolgopolov, Ferrerznaci molio bih da mi se objasni kako je to NJoletu na prvi pogled najteze? meni nije izgledao najteze na prvi, ni na drugi, ni na sedmi pogled. stavise, izgleda mi najlakse, jer sem Melzera, nema cak ni potencijalnu nagaznu minu. Murray ima najtezi zreb. Andreev, Tomic i Dolgopolov su nagazne mine, Ferrer najjaci na sljaci outside of top4(iako duda tvrdi Berdych, uvek bih radje igrao protiv Berdycha nego Ferrera). Nadal ce lagano, kao i NJole, samo sto ce potrositi vise vremena jer ce dobiti i Monaca i Almagra, ali ce da traje duze nego NJoletovi mecevi. Federer ima zajebanog Debejlka u drugom i potencijalno zajebano 1/4finale, ova tri su mu prelaka...

Link to comment
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    25

  • Jean-Luc Picard

    21

  • dùda

    16

  • freakns

    15

ajde objasnite mi kako je to NJoletov zreb naizgled najtezi?!
Pa valjda si dosad zaključio da se emotivni odnos koji forumaši gaje prema odredjenim teniserima najlakše može pohvatati prilikom komentarisanja žreba za GS ( i masters u manjoj meri ). Za onog koga hejtujemo uvek kažemo najlakši žreb, uvek dobije šetnju do polu/četvrt finala itedeetece. S druge strane za onog čiji smo fanovi uvek vidimo mnooogo težak žreb posut trnjem i nagaznim minama..."Eeej jebooteeee! Hajder Maurer u drugom kolu, strašnoooo..." :D
Link to comment
ajde objasnite mi kako je to NJoletov zreb naizgled najtezi?!
Pa i nije najteži, ne znam ko to tvrdi. Najteži je Federerov, Murray-ov izgleda najteži zato što je on najlošiji od top 4, Rafa bi se prošetao kroz taj deo, a i Nole i Fed se ne bi puno mučili :)
Link to comment
Pa valjda si dosad zaključio da se emotivni odnos koji forumaši gaje prema odredjenim teniserima najlakše može pohvatati prilikom komentarisanja žreba za GS ( i masters u manjoj meri ). Za onog koga hejtujemo uvek kažemo najlakši žreb, uvek dobije šetnju do polu/četvrt finala itedeetece. S druge strane za onog čiji smo fanovi uvek vidimo mnooogo težak žreb posut trnjem i nagaznim minama..."Eeej jebooteeee! Hajder Maurer u drugom kolu, strašnoooo..." :D
a i to sto kazes... a ciji smo fanovi danas kada niko sem mene nije fan 1 jedine istinske kraljice, aka Karolinice?a i ja nisam neki fan, vec me nervira sto je niko ne podnosi :D
Pa i nije najteži, ne znam ko to tvrdi. Najteži je Federerov, Murray-ov izgleda najteži zato što je on najlošiji od top 4, Rafa bi se prošetao kroz taj deo, a i Nole i Fed se ne bi puno mučili :)
ne bih se slozio... Murrayov zreb ne izgleda tesko na prvi pogled, ali kao sto rekoh, pun je nagaznih mina. fazon je sto ovi nesretnici u ostalim zrebovima mogu da pruze i 110% i jedino cemu mogu da se mole i u tom slucaju je da NAdal, NJole i Pederer koriste lubrikant... ovi kod Murraya ako nekim cudom pruze maximum mogu biti vrrrrrrrrrrrrlo zajebani
Link to comment

sa mtf-a

So potential opponents for the big 3 (+Murray ):FedererR1 - KamkeR2 - NalbandianR3 - RoddickR4 - LopezQF - Del Potro or BerdychSF - DjokovicDjokovicR1 - StaraceR2 - HewittR3 - MelzerR4 - VerdascoQF - Tsonga or SimonSF - FedererNadalR1 - BolelliR2 - IstominR3 - Gimeno-Traver or MayerR4 - Monaco or RaonicQF - AlmagroSF - Murray or FerrerMurrayR1 - ItoR2 - NieminemR3 - TomicR4 - Gasquet or DolgopolovQF - Ferrer or IsnerSF - Nadal__________________
fedov žreb deluje kao najteži. ipak, starace >>> kamke, melcer >>>> rodik, verdasko >>>> lopezmarejev bi se činio najtežim gde god da ga metneš :P noleta bih radije videla na mestu mareja a posebno na mestu nadala15 od 18 :Hail:
AO 2008. Federer - DjokovicAO 2009. Federer - DjokovicAO 2010. Federer - DjokovicAO 2011. Federer - DjokovicAO 2012. Djokovic - MurrayRG 2008. Nadal - DjokovicRG 2009. Federer - DjokovicRG 2010. Nadal - DjokovicRG 2011. Djokovic - FedererRG 2012. Djokovic - FedererW 2008. Federer - DjokovicW 2009. Federer - DjokovicW 2010. Federer - DjokovicW 2011. Djokovic - FedererUSO 2008. Federer - DjokovicUSO 2009. Federer - DjokovicUSO 2010. Federer - DjokovicUSO 2011. Djokovic - Federer
Edited by duda
Link to comment
mene licno zanimaju zenske sise, tenis je tu da prekratim vreme izmedju(znam da ti je degutantno poredjenje, ali sta da ti kazem... izvlacis onno najgore iz mene :lol:)... ali to ne znaci da su u teniskom svetu zenske sise vaznije od drzanja cetiri slema odjednom ;)ovo sto Novak moze sada da napravi ilozorno je ocekivati da ce moci opet 2013. mi kao da smo zaboravili koliko je jebeno uzeti jedan slem, a ne 4 u nizu. to nije uspeo niko vec 40 i kusur godina... za to vreme 11 olimpijada doslo i proslo ;)
blago meni kad su ti zenski delovi ono najgore :lol: a, mislio si na deo gde si prostacina? :P ne govorim ja o uzimanju 4 u nizu, nego uzimanju slema geeralno, s tog stanovista ako moram da biram jedan, to bi bile oiinace se slazem da treba da uzme sve sto moze, nikakve kalkulacije po pitanju slemova nisu pozeljne, a valjda i nisu deo bilo cije prakse praksebtw, ne znam, malo je smesno koliko puta su fed i novak u istoj polovinimeni se ne svidja novakov zreb, ali svakako je fedov gori, pa i marejev, ali samo zbog formenadal, jasno mi je da niko ne moze mnogo da mu oteza, ali ipak postoje nijanse, a cak i tu ga hoce talija
Link to comment
sa mtf-a fedov žreb deluje kao najteži. ipak, starace >>> kamke, melcer >>>> rodik, verdasko >>>> lopez
Teze je preskociti jedan zid visok tri metra nego deset puta po jedan metar pa je tako i deo zreba u kom su Berdih i Del Potro sigurno tezi. Starace, Kamke i kompanija su visina u centimetrima i nikakav izazov i pretnja ko god bio bolji od njih. Melcer je dobio Novaka nekad kao sto ga je dobio i Olivije Rohus. U ovom momentu to ne bi smelo da bilo sta znaci.Iako je Filip vec napravio posao zreb provocira da se napravi korak vise. Da li ce mu ovo biti prvi mec u zivotu na tri dobijena?
Link to comment
Iako je Filip vec napravio posao zreb provocira da se napravi korak vise. Da li ce mu ovo biti prvi mec u zivotu na tri dobijena?
Da, prvi. :) Elem, Devilder je sigurno lošiji od nekih koje je već pobedio u kvalifikacijama, tako da ima odličnu šansu da prođe u drugo kolo, ako ostane hladne glave :)
Link to comment
blago meni kad su ti zenski delovi ono najgore :lol:
da! ajm det gud! :s_d:
a, mislio si na deo gde si prostacina? :P
prostacina koja popznaje tenis, molicu lepo! :P
ne govorim ja o uzimanju 4 u nizu, nego uzimanju slema geeralno, s tog stanovista ako moram da biram jedan, to bi bile oiinace se slazem da treba da uzme sve sto moze, nikakve kalkulacije po pitanju slemova nisu pozeljne, a valjda i nisu deo bilo cije prakse praksebtw, ne znam, malo je smesno koliko puta su fed i novak u istoj polovinimeni se ne svidja novakov zreb, ali svakako je fedov gori, pa i marejev, ali samo zbog formenadal, jasno mi je da niko ne moze mnogo da mu oteza, ali ipak postoje nijanse, a cak i tu ga hoce talija
po meni Fed i NJole imaju najlaksi zreb. sto rece mrx, lakse je preskociti jedan zid od 10m nego 10 od po metar... Federerov zreb je pun na strani Berdycha i Delpa, znaci njemu to nista ne znaci. u njegovoj osmini tu je samo debeljko u drugom kolu i to je to. a Murray ima sve te zidove od po metar. ako ovi kod njega odluce da igraju, mucice se MukicaMakica u svakom kolu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...