Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

ma ovo je neka izmisljena vest
  • Replies 8k
  • Views 673.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

ja želim da verujem da nije :cry:

Edited by funk soul sister

ja želim da verujem da nije :cry:
ti si valjda jedini fan rike nerasta na ovom forumu :(

bio sam pre dve nedelje na rn koncertu, sve vreme sam cekao da se pojavi empe i da me cokulom opauci u glavu.hajde, moze li neko ovo da potvrdi? vaso?

  • Author
Sto sam ja tripovao da je Ritam nereda nazi band? Ili jesu nazi, ali "kulturni i na nivou manifestacije"?
a jbg, devedesetih nisu bas obeshrabrivali svoje skinhead fanove. 1997. godine njihov koncert je mogao da se pretvori u krvav obracun skinhedsa i Roma koji su zeleli da osvete onog decaka ubijenog u Beogradskoj ulici. na srecu, koncert je otkazan.posle su pricali da nisu imali nikakve veze sa skinhedsima, da eto ne mogu da biraju svoju publiku, i tako dalje. verovatno su do sada postali veoma oprezni.@kojot: nemam izvor informacija o dogadjaju doli ovog teksta, ali ne verujem da bi izmislili ovako nesto. mislim to je nesto sto je videlo 30.000 ljudi.

Edited by Marko M. Dabovic

ti si valjda jedini fan rike nerasta na ovom forumu :(
o ica drti džab bat samvanz gada duit
bio sam pre dve nedelje na rn koncertu, sve vreme sam cekao da se pojavi empe i da me cokulom opauci u glavu.hajde, moze li neko ovo da potvrdi? vaso?
evo, ja cu da potvrdim da si sve vreme cekao da se pojavi empe i da te cokulom opauci u glavu.

Edited by ToniAdams

evo, ja cu da potvrdim da si sve vreme cekao da se pojavi empe i da te cokulom opauci u glavu.
picko, trebao si da se javis.celavci jos uvek dolaze na njihove koncerte, znam da su neki bendovi ranije odbijali da nastupaju sa njima.

...

Edited by ToniAdams

ja ih pre dve nedelje gledao u pirotu i prijatno se iznenadio. smekerski su iskulirali navijace. nosili maje viva la pula sa petokrakama i totalno me zbunili.

wowzašto ste bre išli na koncert ritma nereda?

pa volimo sve sto vole mladibio sam na festivalu, oni nastupali...pre njih nastupao night shift posle kojih je rn delovao kao ratm

Edited by kojot

ja nisam imao pametnija posla. znam lika za sankom i imao sam dzabe pivo.

a jbg, devedesetih nisu bas obeshrabrivali svoje skinhead fanove. 1997. godine njihov koncert je mogao da se pretvori u krvav obracun skinhedsa i Roma koji su zeleli da osvete onog decaka ubijenog u Beogradskoj ulici. na srecu, koncert je otkazan.posle su pricali da nisu imali nikakve veze sa skinhedsima, da eto ne mogu da biraju svoju publiku, i tako dalje. verovatno su do sada postali veoma oprezni.
90tih su ih jednostavno gurnuli u taj koš - pošto su imali distorziju i one jebačke tekstove ( ja sam protiv celog sveta) na šta je mešovita punk/skinhead masa dobro reagovala - posle su se uglavnom prilagodjavali tržištu pa furali one frizure i fajerke.Sad, nikad nisam bio neki fan iako mi se na kasnijim albumima svideo zvuk ali moj prijatelj iz srednje jeste, i on je kao HC/punk/skin (po potrebi) stalno objašnjavao kako su ovi više onako, filosofi.PS ko se seća one sumorne manifestacije BBS - kad su svirali recimo Direktori pa Plejboji :D kakav je to udar na mozak bio.
  • 2 weeks later...
ti si valjda jedini fan rike nerasta na ovom forumu :(
Nije, i ja sam...Jos od devedesetih...Btw, Prajd podrzavam, ali ne i organizatore istog...A i o ljudskim pravima se prica 24/7 cele godine,pogotovo u zemlji koja nema razvijenu kulturu istih, a ne sedam ili mesec dana u godini.

Edited by uros_s78

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.