Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

U stvari, ovde je doslo do frke bez razloga: prvo je Indy napisao odlican post o razlozima za "talibanizaciju" dela srednje klase kojoj su ugrozene nekada garantovane pozicije, onda su Syme, Vasa i Kobni dodali po koju o uticaju pravoslavlja u glumackom svetu, sto je, umesto da bude shvaceno kao razrada o specificnom tipu "talibanizacije", protumaceno od strane Indy-a (koji ponekad zaista ima kratak fitilj) kao uterivanje politicke korektnosti i levicarskog jednoumlja.
Word.Pa, e.
  • Replies 8k
  • Views 674.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Čekaj, Marija je snimila film? Pretpostavljam da je "čista drama". Meni bi bilo neprijatno da odem na blagajnu i da tražim karte za taj film, a ne da gledam isti. Ustvari možda sa nekom ekipom.

Edited by eye of the beholder

ono kad si retardirani imbecilni homofob pa za kampanju slucajno izaberes pesmu gej benda.

Britanski gay bend The xx tužit će homofobnu hrvatsku građansku inicijativu U ime obitelji za korištenje njihove glazbe bez dozvole i u, za njih, nedopuštenu svrhu.
Leave it to an imbecilic anti-gay hate group to accidentally steal music from one of the world's most popular bands, The XX (with two out of three openly gay members), to use in a homophobic commercial. In the Name of the Family, a Christian anti-gay hate group in Croatia, is being sued for using the British band's song "Intro" in a new commercial supporting a ban on marriage equality, which is up for referendum in the country on December 1. According to Gay Star News, a representative for the band sent a letter to members of the Croatian Parliament for advice on moving forward with a lawsuit. "Management are looking to pursue this. Obviously the band are completely at odds with what the movement stands for and want to take appropriate action," reads part of the letter.
Nema veze s nama, ali je veselo.edip - Haha, istovremeno, ne mogu da verujem.

Edited by kobni zelaya

ja bih tražio 32 milijarde evra. :fantom:

Kad smo kod imbecinlnih homofoba:http://www.youtube.com/watch?v=bqUB4YzrU5Q

- Mi smo joj pre nekoliko godina dali uverenje da je heteroseksualka. Zapitao sam se da li nas je ona svih ovih godina lagala. I ispostavilo se da jeste! Još nismo odlučili da li ćemo ga povući i pocepati. Ostali smo i bez odgovora šta su sve Marijini momci radili s njom - kaže za Kurir Predrag Azdejković, LGBT aktivista i urednik magazina Optimist.
:isuse:http://www.kurir-info.rs/predrag-azdejkovic-marija-serifovic-nije-lezbijka-sve-nas-je-lagala-clanak-1110099

Ma to je neka sprdnja verovatno, uverenje sa sve pečatom :P

Neverovatan članak. Kakvo je zlo taj Kurir...

azdejković se zajebava, al ovo nije bila zajebancija

Divim se svom dečku što me trpi, zavidim mu na razumevanju za sve moje obaveze i zbog toga što je u stanju da me prati. Priča da sam lezbejka krenula je od toga što su me pojedinci videli u jednom gej baru i pomislili da je to adekvatan dokaz mojih sklonosti prema ženama. Niko se nije setio da nabroji sve ostale javne ličnosti koje dolaze u taj klub da se provedu, jer je tamo opušteno i niko ne obraća pažnju na ponašanje. Tu sam svraćala sa društvom nekoliko puta i videla da je odlazak u taj klub postao trend. Sve češće neke kolege i koleginice pominju da se tamo sjajno provode, družeći se sa gej populacijom. I ja imam prijatelje među njima i naravno da ih ne osuđujem zbog seksualnog opredeljenja. Dok su dobri prema meni, mogu da rade šta god žele između svoja četiri zida. Na estradi ima najviše homoseksualaca i skoro ih je nemoguće izbeći. Kada se vodila polemika o mojim seksualnim sklonostima, moj dečko je poželeo da me odvede na Trg republike i da me javno izljubi kako bi svima dokazao da sam zainteresovana samo za njega. To je bio lep gest.

Valjda bi prvi ozbiljniji korak ka LBGT emancipaciji u pisanim medijima bila zabrana nesrećne reči "opredeljenje" u kontekstu seksualnosti... sem prestanka pisanja evidentnih bljuvotina kao takvih.

Valjda bi prvi ozbiljniji korak ka LBGT emancipaciji u pisanim medijima bila zabrana nesrećne reči "opredeljenje" u kontekstu seksualnosti... sem prestanka pisanja evidentnih bljuvotina kao takvih.
Wow. Ali seksualnost jeste stvar opredeljenja.

jel? opredeliš se za to da te ne privlače žene?

jel? opredeliš se za to da te ne privlače žene?
ja sam živ dokaz da to može. :fantom:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.