Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Ok, onda smo to sredili.on topic

meni se cini da je svet nacelno bio manje konzervativan ne tako davno a da glumci samo reprodukuju ono sto je hegemona ideologija u njihovom okruzenju.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Ma da bre - on razmišlja ko će sutra da mu dođe u JDP i dal će da dobija uloge. Sigurno se i nervira kod kuće što ga niko nije znao da uzme neki masan honorar u Ravnoj gori, pa je rešio da zbog toga malo koriguje uverenja.
  • Replies 8k
  • Views 674.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

Da je neko socijalno konzervativan ne bi oženio devojku mlađu jedno četvrt veka od sebe.
Od kad je to velika razlika u godinama između bračnih drugova (tako da je muž stariji) u ovom društvu neprihvatljiva?Naprotiv.210px-Le_roi_Milutin_de_serbie.jpg
Od kad je to velika razlika u godinama između bračnih drugova (tako da je muž stariji) u ovom društvu neprihvatljiva?Naprotiv.210px-Le_roi_Milutin_de_serbie.jpg
Mnogo štošta je neprihvatljivo u ovom društvu. Malo se brka konzervativnost i licemerje, rekao bih. Ako je konzervativnost nešto što samo po sebi nije loše (kao suprotno od liberalnog) - onda bi to trebalo da bude neki ipak malo logičniji sistem. U ovom društvu se prebacuje kurvarluk devojkama koje se udaju za mnogo starije muškarce - taj "kurvarluk" ima ipak dva učesnika.http://www.youtube.com/watch?v=6h0PLAUBK0A
ko je piso za praktičnu ženu, leba ti. :D
Neki vrli izdanak samoupravljačkog sistema iz provincije :lolol:

Pa ne možeš od konzervativizma očekivati principejlne argumente, njegov glavni smisao je upravo odbrana odbrana neprincipjelnosti, odnosno, postojećih asimetrija moći - vuk na ovcu svoje pravo ima, a ovca na vuka nema, i to je to.

Sve je to normalno, tako se digla kuka i motika na Ćirilova svojevremeno, a zbog stava koji je imao oko gej parade. Koliko se sećam, Diklić je pre nekog vremena bio na ivici da zvekne, tako da mi uopšte nije čudno da se čovek udaljava od manje konzervativnih ka konzervativnijim stavovima i počinje pomalo da zagleda u popove.To mi deluje tako normalno, ipak se kod nekih više, a kod nekih manje, približavanje kraja i njegova spoznaja ogleda i bežanjem u iracionalno ili traženjem onoga što nikad ranije nisu ni pomislili da potraže.Sve u svemu, da citiram naslov Raosev- Mnogo vike nizašto.Što smo stariji, to smo zajebaniji, čast izuzecima.

Pa ne možeš od konzervativizma očekivati principejlne argumente, njegov glavni smisao je upravo odbrana odbrana neprincipjelnosti, odnosno, postojećih asimetrija moći - vuk na ovcu svoje pravo ima, a ovca na vuka nema, i to je to.
Jasno, samo sam doveo do apsurda tezu "pa šta ako je neko socijalno konzervativan". :)Zgurosh, slažem se, mada mislim da je to kombinovano kod i sa onim faktorima koje sam naveo pre nekoliko postova. Glumačka je to sorta.... :fantom:
Neki vrli izdanak samoupravljačkog sistema iz provincije :lolol:
Koji, bokkili?
  • Author
Koji, bokkili?
nije sigurno mislio na tebe, ti ne vidis dalje od kruga dvojke

:lolol:Stvar je u tome što nemam ni najblažeg pojma šta je mislio, što je i inače slučaj sa većinom njegovih postova. Ovo bi kao trebalo da bude neka - šta? Insinuacija, provokacija, namigivanje? Na koga? Na šta se uopšte cilja?

Ne opterećuj se tolikim pitanjima, oće glava da zaboli.

Ti to iz ličnog iskustva? Od koliko pitanja tebe zaboli glava? Dva? Tri?Ups, već sam preterao! Sorry for giving you a headache :(

Edited by Syme

Jebi se, sad me cepa glavudža oću da peglam a treba da radim do 5.elem, užasno si dosadan sa svojim jedinim ispravnim stavovima

A bre ako sam ti dosadan, ništa lakše, stavi me na IL i svi srećni.

Jebi se, sad me cepa glavudža oću da peglam a treba da radim do 5.elem, užasno si dosadan sa svojim jedinim ispravnim stavovima
Sta ce covek kad je stalno u pravu.U stvari, ovde je doslo do frke bez razloga: prvo je Indy napisao odlican post o razlozima za "talibanizaciju" dela srednje klase kojoj su ugrozene nekada garantovane pozicije, onda su Syme, Vasa i Kobni dodali po koju o uticaju pravoslavlja u glumackom svetu, sto je, umesto da bude shvaceno kao razrada o specificnom tipu "talibanizacije", protumaceno od strane Indy-a (koji ponekad zaista ima kratak fitilj) kao uterivanje politicke korektnosti i levicarskog jednoumlja.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.