Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd Prajd

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda? 170 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      47%
      80
    • Prajd će biti održan
      52%
      90

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

pa jbte to vam crtam vec 3 dana, da se ne ide u emisije gde gostiju dveri i bilo ko od bliskog sljama, zato sto je to kukavicje jaje vlasti. juce demokratske stranke a danas vladajuce koalicije koja finansira glisica i bandite da umesto njih govore ono sto ovi misle, a sto ne smeju javno da izgovore da ne bi bilo optuzeni za diskriminaciju i flagrantno krsenje ustavnih prava. jucerasnja daciceva izjava kod nemackog ambasadora je glisic od reci do reci, "takozvana" parada ponosa, "skaredna" izlozba, uz potpuno isti mehanizam bezlicnog laganja u javnom domenu (da su USA uhapsile autora inkriminisanog filma o muhamedu zbog filma samog).....

  • Replies 8k
  • Views 674.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ovo hendlovanje situacije je so radikalski da to prosto izbija iz svakog gesta koji su izrekli i načinili povodom prajda, pa dovoljno je bilo videti hilovu izjavu od pre neki dan i onda je bilo valjda

  • Samo da se ne zaboravi da je celu frku oko Prajda zakuvao - Vučić. I da tu treba tražiti razloge kome odgovara cela ova situacija.   Pogledajmo situaciju pre Vučićeve famozne konferencije gd

  • Nije fizicki, verbalno. Sve je ok. Mislim, ostaju maloumnici u svakom slucaju

Posted Images

pa jbte to vam crtam vec 3 dana, da se ne ide u emisije gde gostiju dveri i bilo ko od bliskog sljama, zato sto je to kukavicje jaje vlasti. juce demokratske stranke a danas vladajuce koalicije koja finansira glisica i bandite da umesto njih govore ono sto ovi misle, a sto ne smeju javno da izgovore da ne bi bilo optuzeni za diskriminaciju i flagrantno krsenje ustavnih prava. jucerasnja daciceva izjava kod nemackog ambasadora je glisic od reci do reci, "takozvana" parada ponosa, "skaredna" izlozba, uz potpuno isti mehanizam bezlicnog laganja u javnom domenu (da su USA uhapsile autora inkriminisanog filma o muhamedu zbog filma samog).....
Sve si u pravu.
pa jbte to vam crtam vec 3 dana, da se ne ide u emisije gde gostiju dveri i bilo ko od bliskog sljama, zato sto je to kukavicje jaje vlasti. juce demokratske stranke a danas vladajuce koalicije koja finansira glisica i bandite da umesto njih govore ono sto ovi misle, a sto ne smeju javno da izgovore da ne bi bilo optuzeni za diskriminaciju i flagrantno krsenje ustavnih prava. jucerasnja daciceva izjava kod nemackog ambasadora je glisic od reci do reci, "takozvana" parada ponosa, "skaredna" izlozba, uz potpuno isti mehanizam bezlicnog laganja u javnom domenu (da su USA uhapsile autora inkriminisanog filma o muhamedu zbog filma samog).....
Razlika je sto si ti zbog toga kritikovao predstavnike LGBT-ija, dok Kobni prica o sirem kontekstu.

Ali prva i najvažnija stepenica tog pakta će biti da se postigne o tome dogovor između DS i LDP i da se onda još pridoda jedan veoma širok front nestranačkih ličnosti i manjih partija (čak do Vojvođanskog kluba) koje bi podržale taj pakt. Ipak će političari i oni okolo te dve stranke biti ti koji će morati tu akciju da iniciraju i razviju, nećemo valjda mi na forumu.edit @gazza

Edited by kobni zelaya

jeste to, sad i nikolic i vucic posto su kao puj pike ne vazi "evropljani", (sps-u to nije nista novo) imaju svog seselja, koji ide po televizijama i mase krstovima, kao sto je onaj pravi svojevremeno mahao pistoljima...ima samo jedna zackoljica, ldp je 2012. proglasio canka za seselja, a ne glisica.

Edited by garoviks

Ali prva i najvažnija stepenica tog pakta će biti da se postigne o tome dogovor između DS i LDP i da se onda još pridoda jedan veoma širok front nestranačkih ličnosti i manjih partija (čak do Vojvođanskog kluba) koje bi podržale taj pakt.
Oće to.Posebno će Đilas podržati i založiti se za taj front™.

a sto se tice ds-a, pa za pajtica se odavno prica da je gej :D

djilas nece, ali za koji moj sluzi ono clanstvo te stranke? jesu oni svi mahom retardi ili imaju i neki sistem vrednosti™ i potrebu da kanalisu svoje politicke ideje?

a sto se tice ds-a, pa za pajtica se odavno prica da je gej :D
bivši "atrium"?...
Oće to.Posebno će Đilas podržati i založiti se za taj front™.
Ne mora taj front da ide pod time da je topic Prajd, već samo da su Dveri fašisti i to je to. Osuđuju se sva njihova istupanja, a ne samo oko Prajda. Ako misliš da će ih vlast sada vratiti u fioku i tamo ostaviti do sledećeg Prajda, grdno se varaš. Lomiće se uz pomoć njih svakojaki protesti i akcije, a prilika će, kako ide sve jača beda, biti puno. Treba front protiv njih globalno i ne vidim zašto Đilas na to ne bi pristao.
svi mahom retardi
+1

Jesu li mahom retardi ili retardi na mah.

Ne mora taj front da ide pod time da je topic Prajd, već samo da su Dveri fašisti i to je to. Osuđuju se sva njihova istupanja, a ne samo oko Prajda. Ako misliš da će ih vlast sada vratiti u fioku i tamo ostaviti do sledećeg Prajda, grdno se varaš. Lomiće se uz pomoć njih svakojaki protesti i akcije, a prilika će, kako ide sve jača beda, biti puno. Treba front protiv njih globalno i ne vidim zašto Đilas na to ne bi pristao.
To je dobro pitanje, a jedan odgovor je da se i on njima do sada koristio, a da verovatno procenjuje da mu mogu koristiti i u budućnosti.
djilas nece, ali za koji moj sluzi ono clanstvo te stranke? jesu oni svi mahom retardi ili imaju i neki sistem vrednosti™ i potrebu da kanalisu svoje politicke ideje?
imaju tacno utvrdjen sistem. nize clanstvo je duzno da obezbedi odredjen broj glasova, iz familije i komsiluka, za uzvrat ce dobiti posao, ili ostati na postojecem, a vise pozicionirano clanstvo treba osim toga da obezbedi i finansijska sredstva, uglavnom iz drzavnih sluzbi gde su postavljeni. drugih ideja i sistema tesko da ima kod njih vec nekoliko godina. upravo im se to sto su potegnuli za takvim nacinom funkcionisanja obilo o glavu, jer su im se pridruzili oni koji ideoloski nikada nisu i nece biti uz njih, pa su ih odjebali cim je ojacao neko koga istinski podrzavaju, celim svojim bicem, a ne samo iz materijalne koristi. dakle, imamo situaciju da je ds prvo bio siroko popularan zbog revolucionarnog nadahnuca posle 5. okt, a kasnije samo iz najnizih koristoljubivih pobuda. no, ko ih jebe, jer su sami izabrali da se sire i razvijaju na takav nacin.
To je dobro pitanje, a jedan odgovor je da se i on njima do sada koristio, a da verovatno procenjuje da mu mogu koristiti i u budućnosti.
Kobni bi da se to nekako istera na videlo.

Edited by bergasa19

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.