October 4, 201213 yr Moze li negde da se gleda RTS preko streama ? Na sajtu moze samo satelitski program.
October 4, 201213 yr Pa beše neki sajt gde može sve da se gleda preko strima, al ja stalno zaboravljam kako se zvaše, daće ti sad neko adresu. Inače, još uvek ide dokumentarac o nemačkim brodovima potopljenim u Dunavu u akciji "Dunavski vilenjak". Kako dosadan dokumentarac, bogo moj, a vidi se da su spucali neke solidne pare u njega. Edited October 4, 201213 yr by Syme
October 4, 201213 yr Smilovaše se! Pazi Olju, al je u etno fazonu... taman da se slaže sa RTS dizajnom.
October 4, 201213 yr Moze li negde da se gleda RTS preko streama ? Na sajtu moze samo satelitski program.može ovdehttp://webtv.vektor.net/channel_list.php?q=lq
October 4, 201213 yr Evo, objasni čovek bezbedonosne rizike... Pokenjam mu se u objašnjenje...Drugovi iz MUP-a znaju zašto su zabranili!
October 4, 201213 yr I da, Syme me navuče da gledam ovo sranje... Tako mi i treba...Onaj skeč sa predhodne strane je kvalitetniji razgovor od ovog sranja... Sad će Doors da uzurpira emisiju i to je kraj...Jebao i Olju i koncept i sve ovo...
Create an account or sign in to comment