Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

To je u sklopu diskreditacije, to je slika sa "terena", hoće da pokažu da je tamo otišla da se sunča...I još su u tekstu napisali da su joj grudi ojačane silikonima, ne znam otkud im to, nezadovoljni učesnici konkursa su im verovatno pisali posle serije o MiP pa su svašta napričali, i šta treba i šta ne, silikoni u grudima, tačka diskreditacije, još da su rekli i da nije krštena i bob da ih vidi...kao da nije dovoljno ovo za staž i vozačku, a jeste.BTW, je l' to mip odgovorio, po tačkama nešto, video sam "mi ne znamo šta je to "biometriski kompjuter"" - verovatno onaj koji ima čitač otiska prsta za otključavanje u interpretaciji tehnički nepismenog novinara, možda lenovo think pad :).Ovo je šašava država.Ima li MiP ili bilo ko u nas kada smo već kod toga, bilo kakvu unutrašnju kontrolu?I, ako je i ministarstvo državno, kao što jeste inače stvarno ne bi bilo smisla, i dipl. akademija je državna, pošto je osnivač ministarstvo, je l' tako, zar ne bi trebali rezultati prijemnog da budu dostupni javnosti, pošto od obrazovanja i postavljanja tih ljudi zavisi dosta stvari u ovoj zemlji, direktno ili indirektno, vizni režimi, odnosi sa državama, poslovi... tako da bi javnost uvek trebala biti upoznata sa radom administracije u tom pravcu, te da se rezultati imaju objavljivati. Tako nekako.A glede fotografija sam već rekao ranije, privatni profil, slike u skladu sa godinama i trendom, lošim ili ne to ja ne mogu da razlučim, e sada, ako neko želi da se bavi diplomatijom i školuje se u tom pravcu verovatno bi trebao obratiti pažnju malo na svoj otisak u digitalnoj javnosi, ova cura je izgleda u tu priču upala slučajno, ni ne razmišljajući, ali čak ni ove slike nisu strašne, ne postoji mogućnost da je neko služeći se njima diskredituje i/ili uceni, neko reče da bi možda imala problem u konzervativnijim zemljama, možda, ali verujem da ona ne bi ni htela bila poslata u takvu zemlju ;)Blic je pokazao malodušnost svojstvenu ovom području u ovo vreme, ne vide...khm..."širu sliku"... no se hvataju za grudi, ne kritikuju sistem, nego ciljno par imena tog sistema, verovatno dirigovano sa drugog kraja, iz susedne kancelarije, od nekoga ko je možda odbijen, da li na konkursu za UN dnevnice ili u nekom drugom smislu, nadž nadž, tako priča nekako ide. A oni se ne trude da je ukorite valjano, šta očekivati od tabloida. Zanimljivije je što drugi niko nije uzjahao ovo magare. I što se stranke, mudro, koliko vidim, drže po strani.

Edited by Vapad
Link to comment
Što reče Erazer, neka od najvećih zla i propasti nisu nam pričinili megatrend kadrovi, naprotiv, sa državnog BU
To je argument ko da kažeš Pošto je doktor sa državnog zeznuo operaciju, onda sledeći put mogu as well i kod doktora sa Megatrenda. Dok bi naravno u pravom životu svako posle toga pokušao da nađe nekog dobrog doktora sa BU.
Link to comment

Pa adekvatno, ne može ti to što su i mnogi sa regularnog univerziteta napravili sranja da bude argument u korist megatrenda, koji je "univerzitet" napravljen u startu kao institucija za prodavanje diploma.

Link to comment

pa to i kazem, nema potrebe dalje raspravljati na ovu temu. otpustite megadeath fufu, eno ga vunderkind laza, on ce resiti sve nase probleme.

Link to comment

NE možeš ni tako a priori da tvrdiš - znam puno dece koja su zaista ambiciozno ušla u takvo školovanje, viđao sam ih na poslu. S druge strane, nemojmo se lagati o ekskluzivitetu te kuće za štancovanje diploma, ima toga i ovamo

Link to comment

To je upravo moja poenta, to što i na BU ima kupoprodaje, nestručnosti i nepotizma sad nekako abolira megatrend koji je 100% kupoprodaja, nestručnost i nepotizam??? Valjda to znači da je megatrend van diskusije, a da diploma BU u zavisnosti čija je i sa kog fakulteta i dalje može nešto da znači.To što su neka fina deca ambiciozno krenula u svoj kupoprodajni aranžman takođe ne abolira megatrend kao takav.Dno dna. Dno dna.

Link to comment
pa to i kazem, nema potrebe dalje raspravljati na ovu temu. otpustite megadeath fufu, eno ga vunderkind laza, on ce resiti sve nase probleme.
Kao što rekoh, to što je izvesna fufa, kao i mnoge druge, svoju diplomu pazarila upravo na megatrendu, apsolutno isključvo povlači zaključak da će vuderkind laza rešiti sve naše probleme, jer nije studirao na megatrendu. Brilijantno, jedina moguća konkluzija iz zadatih premisa, fantastično.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...