Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

Potpuno se slazem sa tobom, naravno da ovo ne bilo ni upola tako ispraceno da je u pitanju "losa riba" tj da joj fotke nisu klikabilne™ za Blic i ostale sajtove. Dovoljno je da se procita neki od nekoliko tekstova gde se spominju njeni klasici koji su stariji od 35 (a uslov je da se bude ispod te granice) i oni koji su takodje ulazili bez polozenog prijemnog i sl. ali naravno njihovih fotki, CV-eva i veza nema. A da je srece i njih bi ovako razvlacili po novinama kao sto sa pravom razvlace i nju.Ono sto meni para usi je ta prica koja se cuje kod vecno antiprotivnih a glasi "A sta ako je ona stvarno vrhunski strucnjak i zasluzuje tu poziciju, samo je zli Blic i Kurir gaze jer je mrze?" a dosta vuce na tu spominjanu pricu o "silovanju" Mislim jbg mozda je ona zaista idealan kadar za ambasadora u Rusiji/Kini/Americi i to neki ministar iz Vlade zna pa je svestan da to sto se zbunila na prijemnom samo los dan te je ocinski pogurao na dalje skolovanje, a to sto nije dolazila dve nedelje na predavanja moze biti jer je bila svesna da joj znanje sa Megatrenda sasvim dovoljno za ta uvodna predavanja.A sa druge strane mozda ju je gurnuo neko preko SPS/ministarske veze.
Paville, stvarno ne razumem gde nastaje kratak spoj? Niko ovde ne tvrdi da je ta devojka stručna, niti da novine nemaju prava da je kritikuju, pa i razvlače zbog nestručnosti, nepotizma, itd. Ono što se tvrdi, i stvarno ne razumem šta je tu tako teško razumeti, jeste da niko bez obzira da li jeste ili nije kriv za ovo za šta ti nju (verovatno opravdano) teretiš, ne zaslužuje ovakvu vrstu tretmana. Ne može se s pravom devojka slut-shame-vati, ni ona, niti bilo koja druga. Nek je najgora osoba na svetu, a siguran sam da nije, ovo što joj Blic radi, nikako se ne može raditi s pravom.Zapravo, ova Blicova kampanja je samo na korak od one gadosti koju su e-novine nedavno napravile Vanji Ćalović (taj jedan korak zaostatka je u tome što je Blic pokupio fotke s neta, a ne od DB-a), i nad kojom se ceo forum s pravom zgadio. E sad, Vanja Ćalović je možda u svemu bolja osoba od ove nesrećnice (ne znam, hipotetički pričam), ali tretman je jednako i iz istih razloga gadan, ko god da je njegova meta.Muškarci u srpskoj politici mogu da jebu šta hoće, i kad hoće. Mogu da se švalerišu naočigled cele nacije, da se žene i razvode svake dve godine, ostavljaju žene za dvaput mlađe modele, pa i da se, poput Miće Megatrenda, slikaju sa svojim triput mlađim verenicama. I - nikom ništa. Sve je u najboljem redu, vuk na ovcu svoje pravo ima, itd. Ali da se jedna mlada ženska osoba diskredituje u javnosti, dovoljno je izvući njene slike u bikiniju. Svako ko perpetuira ovaj dvostruki standard, kao što to sada radi Blic zaslužuje samo gađenje.I sve to nema veze sa tim da li je ili nije ova devojka stručna za svoj posao, da li je zaposlena na vezu, itd. Koliko smo se sve mladih morona, od onog Stefanovića, pa do Fajgelja, skoro u novoj garnituri nagledali i naslušali, pa nijedan nije zavredeo ovakvu Blicovu kampanju, nego tamo neka leva smetalica u bikiniju. Ne, izvini, ovo je prosto najgori slut shaming, i to je sve. Edited by Syme
Link to comment
meni nije, podrzavam sto je placamo, nadam se da ce imati uspenu karijeru, u inat ovim smrdljivim novinama koje je danima razvlace.
Ma neka se nosi ona i svi njoj slični. To što ne možemo da pohvatamo svakog kriminalca u ovoj zemlji ne znači da ne trebamo da razvučemo najneopreznije ili najbahatije među njima; isto važi i ovde. To što ne možemo svaku fufu koja je dobila posao preko veze da otpustimo i označimo ne znači da ne trebamo najeklatantnije primere takvih. Meni je u celoj ovoj kampanji žao sebe, i drugih poput sebe, zbog njih. Neka bude da to govori primitivac iz mene, ali šta da radim kada me za takve boli kurac. To smeće treba sutra da predstavlja interese ove države, dakle i mene, i da nas zastupa u ko zna kakvim aktivnostima. Dokle god budemo dopuštali da takav esencijalno antipatriotski/apatriotski smrad cveta među nama, nikada nam neće biti bolje.Stoga podržavam proširenje kampanje Blica:1384643125_big.jpg
Link to comment

meni je skandal za sebe sto novinar (ili novinarka?) blica, nakon detaljnog nabrajanja s kim se sve vanja hadzovic (mozda, a mozda i ne) zabavljala (a i kakve, pobogu, to veze ima sa bilo cim???) najozbiljnije pita: "mozda si ti sledeci?" WTF, bre? :isuse:tako i s ovom novom, stanicom puzovic... ako je vest to da je riba tu gde jeste zahvaljujuci nekoj mutljavini (a to jeste vest), ne vidim cemu tacno sluze ove slike u bikinju osim da usade ljudima utisak da se 100% radi o nekoj fuksi, a svi znamo da te ne prezaju ni od cega, je l.

Link to comment
Filipe, nemoj da se ljutiš, ali ako jednog dana budu otkrili da u kući imaš kolekciju haljina napravljenih od ženske kože, neću se baš previše iznenaditi.
Obrati pažnju na: "Prošla je na konkursu na koji se prijavilo 1000 službenika MUP. Inače, nije ispunjavala većinu uslova sa konkursa". Meni je tu žao onih 999. A takvi "konkursi" su slika i prilika današnje Srbije.
tako i s ovom novom, stanicom puzovic... ako je vest to da je riba tu gde jeste zahvaljujuci nekoj mutljavini (a to jeste vest), ne vidim cemu tacno sluze ove slike u bikinju osim da usade ljudima utisak da se 100% radi o nekoj fuksi, a svi znamo da te ne prezaju ni od cega, je l.
Ako. Ne, najbolje da će da joj kače slike iz lokalne crkve sa popom i svećom u ruci. Magare treba u blatu tovariti. Edited by Filipenko
Link to comment
meni je skandal za sebe sto novinar (ili novinarka?) blica, nakon detaljnog nabrajanja s kim se sve vanja hadzovic (mozda, a mozda i ne) zabavljala (a i kakve, pobogu, to veze ima sa bilo cim???) najozbiljnije pita: "mozda si ti sledeci?" WTF, bre? :isuse:
Uf, ja tek sad to vidim. Kakvo govno od novine.Inače, nevezano za bilo šta, moram da primetim da je Stanica stvarno kul ime za policajku. Što bi rek'o Džoi (nakon što je naručio striptizetu po imenu Crystal Chandelier): "You name your kid like that, what do you expect her to become?" Edited by Syme
Link to comment
Obrati pažnju na: "Prošla je na konkursu na koji se prijavilo 1000 službenika MUP. Inače, nije ispunjavala većinu uslova sa konkursa". Meni je tu žao onih 999. A takvi "konkursi" su slika i prilika današnje Srbije.Ako. Ne, najbolje da će da joj kače slike iz lokalne crkve sa popom i svećom u ruci. Magare treba u blatu tovariti.
S obzirom na količinu insajderskih informacija, mogu samo da kažem da bi mnogi forumaši prestali da brane ovu lutkicu i njoj slične sponzoruše kada bi samo znali ko sve radi u državnoj upravi, na koji način je tamo dospeo i, što je najvažnije, koliku platu prima za ništa - od 100 hiljada dinara do plus berskonačno ... Edited by stoka
Link to comment

Jel se to Blic cudi sto se na konkurs u drzavnoj upravi prima preko veze? :lolol: Mislim stvarno, nasli dve mlade, zgodne grudane i cude se sto su dobile mesto savetnice ili sta ti ja znam cega. Licemerje najgore vrste. Devojka od 24 se slikala u bikiniju, mos misliti, CUDO! Slikala se i u klubu dok djuska. Valjda se ocekuje da bude zakopcana do grla u letnjim mesecima kad ode u klub, sta li?!Strasno, kakve devojke danas rade i zive u Srbiji :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...