Jump to content
IGNORED

Medijska arheologija


Dr Arslanagić

  

76 members have voted

  1. 1. Najvolijem:



Recommended Posts

17 godina kasnije ja jos uvek znam njihov tadasnji marketing telefon.
pa kad su iskusno pokrali Weather Report i jednu od najzaraznijih melodija ikada.
Link to comment

ma kako god, slazemo se da je potpuno je van pameti nastupiti tako 1990. ipak, interesantno da je Kosovo je srce Srbije kao slogan zapravo nastalo u centrali Srpske Dobrovoljacke Garde. + naravno, prajsles je videti Bokana u neofolk/military-pop fazi, sa tipicnim novodesnicarskim sloganom Večna Srbija je uvek moderna!. srpska gotik-elektro-indastrial scena vecno zahvalna. inace meni uvek nekako zao Bokana tako nesvesnog svog fundamentalno-ustaskog identiteta. trudi se mucenik ceo zivot da ubedjuje ljude da je srbin i da su to srpske ideje i da je to srpska stvar, a niko zivi mu ne veruje. zamislite kolki reality tunnel je taj covek ono moro napraviti :(

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Bilo bi super kada bi neko uspeo da iskopa jednu od emisija koje je vodio Dragan Babić, a zvale su se (čini mi se)"Reč po reč". Konkretno, onu kojoj je tema bila fenomen blizanaca, a gošće su bile, tada jedva punoletne i potpunoanonimne klinke - Mirjana i Zorica Bobić.

Link to comment

Da li neko ima ili zna gde ima špica dečije emisije koja je išla nedeljom na TV Sarajevu, a zvala se "Niko kao ja"? To bilo negde osamdesetih, valjda ...A kada neko bude našao tu špicu, ispričaću vam jednu fantastičnu priču u vezi nje ...

Link to comment

Malo starih reklama...http://www.youtube.com/watch?v=OEW6F83owjU ...i malo vise starih telopahttp://www.youtube.com/watch?v=YvZHKoRTHPI

Edited by Bungalow Bill
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...