Jump to content
IGNORED

Medijska arheologija


Dr Arslanagić

  

76 members have voted

  1. 1. Najvolijem:



Recommended Posts

Dok sam još hvatao Arttm na kablovskim operaterima, često su puštali neki serijal o našojtm obali, sjajne emisije o jadranskim biserima, malim mistima, starim zanatima i običajima, živopisnim karakterima, morskim vucima... Rane 80te su u pitanju, sećam se i muzike za špicu, neki sladunjavi Dragojevićev hit i to da je na špici stajalo da je serija urađena u produkciji Zavoda za unapređenje filmskog stvaralaštva (ili tako nešto). Ima li to negde da se nađe i zna li uopšte ko još za to ili sam ja to samo usnio?EDITKoji sam debil, to je ovo što je MrX okačio :isuse:

Edited by Arbeitmann
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Jovan Bulj (1939-2010) beogradski saobraćajacSaobraćaj je regulisao na izlasku iz terazijskog tunela, kod Doma omladine ali i na Terazijama. Kažu da je završio višemesečni kurs baleta u Narodnom pozorištu u Beogradu i da je zato imao tako graciozne pokrete. Posle preranog penzionisanja radio je dugo godina kao prodavac u trafici u bloku 70 na Novom Beogradu, zajedno sa svojom suprugom Evom, a nakon toga i kao čuvar parkinga ispred splavova na savskom keju. Umro je 3. februara 2010. godine u Beogradu, u 71. godinihttp://www.youtube.com/watch?v=fBMzg5sAsw0

Link to comment
  • 1 month later...

to je to srpsko neovizantijsko raspolozenje iz 80ih. to je ta klima perioda kada izlazi knjiga o kosovu i memorandum SANU. konzervativci na radiju beograd 3 odlepljuju na veru zlokovic, novotalasna omladina masovno otkida na odbranu i poslednje dane, a progresivci poput culibrka i indy-ja* brizljivo kultivisu svoje kucne DIY oltare od dzoj divizn albuma. to je to, tu smo svi.http://www.youtube.com/watch?v=bkPde6h_nnc

:P

Link to comment

Ima li neko u privatnoj arhivi sve epizode kratke radio-drame "Jovanovići", koja je emitovana na Prvom programu Radio Beograda odmah posle udarnih dnevnih vesti u 3 po podne? Spreman sam da dobro odrešiim kesu ...

Link to comment
Ima li neko u privatnoj arhivi sve epizode kratke radio-drame "Jovanovići", koja je emitovana na Prvom programu Radio Beograda odmah posle udarnih dnevnih vesti u 3 po podne? Spreman sam da dobro odrešiim kesu ...
ja sam kao klinac doživljavao blagi nervni slom samo na slušanje špice
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...