Jump to content
IGNORED

Medijska arheologija


Dr Arslanagić

  

76 members have voted

  1. 1. Najvolijem:



Recommended Posts

Ovo sam vec ranije trazio, ali nigde nema, pa reko da pitam opet mozda neko iskopa: duet Miroslava Ilica i Djordja Balasevica, ledja o ledja, ne znam koju pesmu pevaju, da l' je bio neki novogodisnji program, mozda je i Minimax bio tu, boga pitaj, koja je to godina, ja sam to jednom video negde na tv-u, davno, insert samo, delovalo mi zanimljivo :D

Link to comment

U Trezoru je svojevremeno reprizirana jednosatna reportaza koju je TV Beograd snimio u Kambodzi u vreme vladavine Crvenih Kmera. Sa vremenske distance to je jedna od najbizarnijih i najbolesnijih stvari koje sam gledao. Obavezno pogledati.

Link to comment
Ovo sam vec ranije trazio, ali nigde nema, pa reko da pitam opet mozda neko iskopa: duet Miroslava Ilica i Djordja Balasevica, ledja o ledja, ne znam koju pesmu pevaju, da l' je bio neki novogodisnji program, mozda je i Minimax bio tu, boga pitaj, koja je to godina, ja sam to jednom video negde na tv-u, davno, insert samo, delovalo mi zanimljivo :D
http://www.youtube.com/watch?v=C53yfRHcJx8
Link to comment
a gle ovu kolaboraciju
Stručnjak mi reče da je Slavuj veliki, veliki fan Kerbera i da je trebalo da im se pojavi na 30-godišnjici, ali da se termini nisu poklopili.
Link to comment
Stručnjak mi reče da je Slavuj veliki, veliki fan Kerbera i da je trebalo da im se pojavi na 30-godišnjici, ali da se termini nisu poklopili.
:lol: sta Kerber bio na velikoj svetskoj turneji, koju nisu mogli da napuste samo zbog tog gostovanja, jbg svi stadioni im bili rasprodati, pa nije bio red da se zajebu brojni fanovi?
jel ima negde "atom po atom"
Uuu i to sam voleo da gledam! Imalo vise verzija, ja mislim iz osamdesetih i devedesetih, u devedesetima mozda cak i dve verzije, sa razlicitim profesorima i glumcima. Imao je PTC i neke emisije o programiranju, racunarima, itsl. Nista nisam razumeo, ali pratio sa velikom paznjom. Edited by Sludge Factory
Link to comment
Imao je PTC i neke emisije o programiranju, racunarima, itsl. Nista nisam razumeo, ali pratio sa velikom paznjom.
E da, sve rađeno osamdesetih. Demonstracije bejzika na Spektrumima i Galaksijama, mislim da je voido neki lik kome se sećam samo glasa :) Nezaobilazni Voja Antonić http://www.youtube.com/watch?v=NPDcvZwGBMAVoleo sam uvek stvari koje bipću i svetle (zato se vrlo rado validiram u busplusu:D), a kada sam video da se može napraviti da te stvari bipću i svetle onako kako ti hoćeš... :wub: A da pre toga nisam video uživo računar. Edited by Zabalujev
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...