Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

6 minutes ago, Milošica said:

Bravo Luka.

Realno, Matea u finalu mu je walk in a park, nije lud da je se reši.

Za Mihe ipak nema petlju ni đon-obraz ali Dorijan je sasvim podoban za pod voz.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Jebeš mi sve ako Nensi nema nešto u Raku.

Dobro se i držala mučenica, nedeljama već zna da je u duelu i da ispadne korak pre finala gde je mogla da bude u prilici da pobedi.

Ako je nešto pokazatelj koliko je umrežavanje od starta bitno - to je ovaj Matein slide u finale.

Ja tek treba da vratim poligon pošto sam se uključila na borbu za lični imunitet i ostavila do kraja.

Link to comment

A Nensi je toliko blizu bila da osvoji ogrlicu i da se KONAČNO nešto zanimljivo desi, ali jbg.

Mada zbog insinuacije da Tonka nije zaslužila finale prošle godine mi i nije toliko žao. :dry:

  • Haha 2
Link to comment

sad bio u salonu kad ono mitar banuo kod drugarice. nit znam ko je,  nit gledam. nit me briga... uglavnom namunjen lik, tetke svuda, carape preko trenerke, dva smart watcha... 

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Halvard said:

Izgleda da sam ja jedini kog ne fascinira to čuveno jedenje buba i crva.

kada se to jelo u ovoj inkarnaciji survivora ?

 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Mr.Mxyzptlk said:

sad bio u salonu kad ono mitar banuo kod drugarice. nit znam ko je,  nit gledam. nit me briga... uglavnom namunjen lik, tetke svuda, carape preko trenerke, dva smart watcha... 

 

Tebr, ne možeš da ostaviš ovakvu poruku i onda da odeš...kakav salon, koja drugarica, šta se tu radi, koja dva smart sata, izgoresmo :fantom: 

 

Jel to znači da su se svi vratili, za dve nedelje kraj?

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
51 minutes ago, dùda said:

kada se to jelo u ovoj inkarnaciji survivora ?

 

 

 

Nije, nego bila je tema sinoć u S+, kao i uvek kad se potegne priča o staaaaaaarim Survivorima.

Meni to nikad nije zvučalo interesantno.

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
5 minutes ago, goofs said:

 

Tebr, ne možeš da ostaviš ovakvu poruku i onda da odeš...kakav salon, koja drugarica, šta se tu radi, koja dva smart sata, izgoresmo :fantom: 

 

Jel to znači da su se svi vratili, za dve nedelje kraj?

 

Već je gotovo. Razlika je 17 dana u snimanju i emitovanju. Slučajno sam video spoiler, jebo me pas ludog, znam nažalost ko je u finalu. Neću da spoilujem jer i sam mrzim ta sranja.

Edited by Medusa_trip
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...