Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Meni bio ok poligon + dobili Crveni = 🍬

 

daj bar da tračamo jučerašnji “Sve što niste želeli da znate o seksu, a niste hteli ni da pitate Anđelu Ćaćić” show.

Link to comment

anđela boginja. jedinu svrbi. 

antonia se nije ni setila :cry:

 

meni to nije jasno da niko ne spominje, mislio sam da cenzurišu tu spiku. 

možda bi sanja eventualno u trojku sa d&d. 

 

kod crvenih ne znam. 

tamo imamo platonsku ljubav. 

draga bi mogla malo ponižavati mareta. 

 

nikolina mora nabaciti pešes kila ne bi li se kvalifikovala za seks. 

  • Haha 2
Link to comment

Ne vidim razlog (osim da ga drndaju) zasto Plavi nisu pustili da Denis izabere ko trci odlucujuci poen?! Time su bar malo mogli da spuste tenziju i pokazu dobru volju. 

 

Podela najvise odgovara Leu, njemu su D&D jedina konkurencija.

 

Zaljubljivanje Lea i Tonke ako postoji uopste nije prikazano. 

Meni je izgledalo kao da ima varnica izmedju Denisa i Jelene. 

Andjela, nakon sto je pred kamerama opisala svoje govno, pa sve je moguce. Devojka je zgodnjikava i nije losa u igrama ali mi nesto kod nje smeta, a ne mogu da se setim koja bi rec to opisala.

 

 

 

Link to comment

Sanja je pokušavala da nađe reč kako bi opisala Anđelinu spiku o svrabu koja uopšte ne prija ostalima u kampu, zadržala se na “to ovi mlađi” a Tonka kaže “neko voli o svojoj intimi pričati”. Izgleda im glupo da kažu da je primitivna i seljanka. Ona je materijal za Zadrugu, lepo je i rekla da nije zauzeta (a čak dva-tri meseca je zauzeta) da bi je “neko fasovao”<-nije se mogla bolje izraziti. Čak je rekla da bi je od crvenih fasovali Marko (:lolol:) ili Luka (kojeg navodno ne podnosi).


@Sara bio je indikativan dirty dance na katamaranu a Anđela je pričala u intervjuu da ima tu iskrica, da se ne gledaju kao prijatelji i da uveče ne može da spava od njih dvoje koji nešto ćućore do u sitne sate. Razumem je, onaj njegov glas da mi drobi pored glave... bolje Fredi da dođe.

kad si videla D&J varnice, Denis baš deluje 1000% posvećeno igri a i ne krije da je u vezi. Jelena je u S+ demantovala twitterhype na temu D&T, i baš je naglasila da on ima devojku i da je sve to vrlo glupo što mu se spočitava.

Edited by Valkyrie
  • Haha 1
Link to comment

mislila sam da za muvanje Lea i Tonke ne bismo ni znali da Andjela nije rekla, da, i taj ples al ne toliko

Što se D&J tiče, nekako su mi bili lep par, i ono kad ga je ubola raža bio je na pecanju beše sa njom, i kad je ispala u sekundi je malo burnije reagovao.

Jeste D u vezi, čuli smo i poziv:rolleyes:, i ne krije što je ok, nije bilo bogznašta ali opet, deluje mi da bi njih dvoje imali šansu

 

BTW. ako je Denis visok 182 onda je on idealan primerak muške vrste, da mene pitaju

 

Link to comment

Sumnjam da je 182, oniži je nekako. Ili su ostali štrkljastiji, David, Bojan i Luka su solidno visoki.

 

pa konstatovao je on u tom razgovoru da joj je neprijatno (devojci) da priča, bilo bi i meni glupo da se prenemažem a svi slušaju. Tim pre što ona gleda show i vidi kroz šta on prolazi i sad kao treba da pred tim zmijarnikom pokazuje neka osećanja. Mada ja ni ne volim da pričam telefonom, zvučala bih tamo empatično i investirano ko Lazar otprilike :mellow:

dexter psychopath GIF

Edited by Valkyrie
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Sara said:

Andjela, nakon sto je pred kamerama opisala svoje govno, pa sve je moguce. Devojka je zgodnjikava i nije losa u igrama ali mi nesto kod nje smeta, a ne mogu da se setim koja bi rec to opisala.

pričala je i govnima? 

:ziga:

 

Anđela FTW!!! 

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, nisam ja said:

pričala je i govnima? 

:ziga:

 

Anđela FTW!!! 

Poslali smo pogrešnog Novosađanina u show! :lolol:

taman da sa Anđelom opisuješ guz-produkte.

kako ti je promaklo, njeni intervjui su hit, vazda bulazni nešto ili otkriva planove i namere.

Link to comment

Pricala I to potanko 😂

Zedna paznje na bilo koji nacin 

 

@Valkyrie ne kazem da prica pije vodu, al pusto ostrvo rules, sve je moguce. Vidis da se i Luka nekom dopada.
Posto je lepa Jelena ispala, sad nista. Mada svi su izgledi ne bi bilo nista i da je ostala. 

David koji Je 2m uvek stoji pored Denisa tako da je tesko oceniti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...