Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

E sad o polufinalistima:

 

Kod plavih apsolutno zasluženo, koliko god me bolelo srce za Niku. Goran i Nevena su van konkurencije, a Tena je neverovatno napredovala za vreme takmičenja, u svakom pogledu. Verovatno više od bilo kog drugog. Čak je uspela da postigne da zaboravim mačje lobanje :D 

Nika je mega carica univerzuma i to će i ostati, obeležila je prvi deo showa, moguće je da se previše istrošila tada. Malo je pala u senku Neveninim dolaskom i dominacijom na poligonu, ali mislim da joj to nije smetalo i da nije ni želela da bude zvezda plemena. Siguran sam da je osoba kojoj je najmanje toga imalo da se zameri, bila je i ostala svoja. Ide ona sad da jede, to je najbitnije. :wub:

 

Kod crvenih, opet, Stefan i Milica bez konkurencije, bez obzira na moje simpatije i antipatije, realno. Vladimir je verovatno igrama na poligonu zaslužio da bude tu uz njih, ali nije Survivor samo to. Osim njega, niko više od Nađe nije zaslužio mesto u polufinalu. Na stranu one drame koje je produkcija plasirala, devojka se borila i izborila sa svojim demonima, pre svega. Svakako se daleko više borila od Stevana koji je 80% takmičenja prespavao uljuljkan u svoju poziciju nedodirljivog. 

 

  • +1 4
Link to comment
Spoiler

Ovaj redosled ispadanja po svemu sudeći znači da su oni spoileri na Twitteru bili tačni i ne mogu reći da mi nije drago :wub:

 

Link to comment
2 minutes ago, PavleV said:

Moja procena: Stefan prvi finalista, članovi velikog veća kao drugog finalistu biraju Nađu.

Nađu mogu da izaberu samo za odstrel.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Halvard said:
  Reveal hidden contents

Ovaj redosled ispadanja po svemu sudeći znači da su oni spoileri na Twitteru bili tačni i ne mogu reći da mi nije drago :wub:

 

Spoiler

Koji spojleri ?

 

Link to comment

E da.

Milica da zahvali Nađi što je izbacila Stevu.

Obzirom kako je guru omsđijao sve redom, ne bi Milica imala šanse protiv njega na veću.

  • +1 1
Link to comment

Od crvenih, za Nađu jedino može da glasa novosadski Nik Sloter, i mooožda Maša, ostalima sujeta na uši izlazi..

E sad, ako bi plavi mogli za crvene, tu bi već dobila koji glas više..

Sent from Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

Nađu mogu da izaberu samo za odstrel.

Plavi + Branko, za Nađu, ostali za Milicu, mada sve su ovo pretpostavke, videćemo u subotu.

Link to comment

@PavleV

neće Branko za Nađu, that ship has sailed.

on jeste ćutao na prethodnim VV ali kad pogledamo da je van Survivora drugar sa Minom i Vladom, Nađu nije spomenuo u intervjuima uopšte a i njegova rečenica koju su izdvojili je “da li je pobeda u Survivoru vredna izdaje prijatelja” tako nešto.

 

Nađa će svakako biti treća u polufinalu, i danas je osvojila nula bodova i moguće da ju je giljotina za Stevana odvela u pf. Svakako ne treba da bude ispred ni Milice a Stefana da ne spominjem. puna kapa je njoj ovo dokle je stigla.

Edited by Valkyrie
  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Halvard said:
  Reveal hidden contents

Stefan i Nevena pobednici. 

 

Spoiler

živo me zanima da vidim kako će Nevena uspeti da pobedi Gorana, jedino da on padne, slomije nogu i oslepi do gađanja

 

  • Haha 1
Link to comment

Kako je Maša već zaboravljena, a bukvalno je juče ispala.

Nju je ona povreda baš sjebala, mislim pre svega psihički, nije mogla da se vrati u igru nakon toga. Poslednjih mesec dana kao da nije ni bila u plemenu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...