Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

na asocijacijma trokiraju i sa sinonimima.malopre : pećina, noć, krila; protivnik kuca "slepi miš", ne priznaju. Ja otkucam "šišmiš", priznaju mi i naravno konačno je "betmen".

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

biseri sa prve igre slagaliceposedovan nije reč ali zato neposedovan jeste I šta je kog djavola NAKRETATI,priznalo protivniku tu reč.Posle još nekih mojih kardinalnih grešaka tu sam igru napustio iznerviran,baš me terao maler,i tu saznajem nešto zanimljivo.Pošto nikad do sad nisam napustio igru. U vezi ovoga,želeo bi da ukažem na jedan ozbiljan bag u igrici koji će se nadam biti rešen

Ako napustite igru kada vam preti poraz,to vam omogućava da zadržite rejting koji ste imali bez negativnih poena.Što je jako glupo i omogućilo bi ljukavim ljisicama,koji koriste tu taktiku da se brzo po rejtingu nadju u društvu quizmastera.Znači kad vidiš da ti preti zaslužen poraz ti samo zbriši.Znam da nekima puca veza pa bi bilo korektno da se obračunavaju negativni poeni u trenutku prekida igre.Nadam se da će to da reše.

Edited by General Ripper
Link to comment
I šta je kog djavola NAKRETATI,priznalo protivniku tu reč.
Nesvršeni oblik glagola NAKRENUTI (pomaknuti nešto da stoji pod uglom, iskrenuti).
Link to comment

Sta je s ovim ljudima. Juce mi jedna tetka napise posle partije od dva razlike: "ahahahahhahahahahahhaaaa, lezi", danas neki Radoslav: "rasti, rasti, jos si ti mali". Reko': Nema potrebe za da se vredjamo, pobedio si, cestitam. A on onda kao pizda poceo da spusta loptu: "nije mi bila namera, na mladima svet ostaje, bla bla." Pun svet retarada.

Link to comment
na asocijacijma trokiraju i sa sinonimima.malopre : pećina, noć, krila; protivnik kuca "slepi miš", ne priznaju. Ja otkucam "šišmiš", priznaju mi i naravno konačno je "betmen".
hah, bas sam sad taj slucaj imao u majstorici osmine finala ovog takmicenja sto ga kvizmajstor organizuje. moj protivnik napise slepi mis, a ja se setim sta sam video na forumu i pogodim slagalicu. naravno, predlozio sam protivniku da ponovo odigramo majstoricu i potom ga dobio. dobra karma valjda pomaze :)
Link to comment
hah, bas sam sad taj slucaj imao u majstorici osmine finala ovog takmicenja sto ga kvizmajstor organizuje. moj protivnik napise slepi mis, a ja se setim sta sam video na forumu i pogodim slagalicu. naravno, predlozio sam protivniku da ponovo odigramo majstoricu i potom ga dobio. dobra karma valjda pomaze :)
Svaka cast na ovome :Hail: ako dobro tumacim raspored, ppp ima jednog sigurnog polufinalistu ;) sto se tice slova, ja sam juce imao 2 simpaticne situacije, u ponudi su slova Ж i Д, a racunar izbacuje najduzu rec burekЏija :isuse: nakon toga mi ne prihvata ANTINAUCNA, a na kraju izbacuje rec ANTINAUCAN :P usput, mozete li da se povezete na igru trenutno, ja vec vise od sat vremena ne uspevam
Link to comment

Koliko vidim promenili su ono sa ispadanjem pa i ako izletis ili pukne wi-fi mozes da se vratis u igru samo sto protivnik za to vreme igra sam. A u prvoj igri mi gomilu puta nisu priznali neku rec ako je u zenskom rodu.No vrhunac je bio u asocijacijama koje su bile nebitne za rezultat pa se nisam puno nervirao. A1 Palic A2 Jagodina ja gadjam Zooloski vrt nije. A3 Kalemegdan A4 Berlin i resenje kolone A Zoloski :isuse:

Edited by pavllle
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...