Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Sto se novina tice tu ide i Ekspres :DA danas sam i ja pukao iako sam u svim partijama pre asocijacija (osim pogadjanja redosleda i parovima gde je bilo nereseno) pobedio protivnika i pritom ga unakazio u KZZ. Cak mi nije pomoglo ni to sto sam u svakoj asocijaciji uspeo da pogodim po jednu kolonu opet je pobedio sa 8 bodova prednosti.

Link to comment

Eeeee, sinonimi! Hteo da kucam post, ali nisam hteo da ispadne da zanovetam.Juce u prvim asocijacijama, u jednoj koloni imao Sudbonosno >>> DA i konacno VENCANJE, a u sledecim Radna >>> MEMORIJA i konacno RAM. Jbte, instinktivno nakon pogodjene kolone opalim nesto drugo jer razmisljam da nece biti to sto je vec "spomenuto". Prvi put sam uspeo da se spasem, jer je neprijatelj gadjao SVADBA, ali drugi put je bilo kasno.

Link to comment

kako za rec od deset slova dobije 30 poena, a za od 7 > 14, posle 8-9 slova mnozi sa 3?razmisljam da napravim neku bazu sa asocijacijama, nema smisla vise

Link to comment
BROJ POENA = BROJ SLOVA * 2 + BONUS POENI.BONUS POENI·Ako je reč koju je sastavio igrač kraća od reči koju je sastavio naš kompjuter, igrač dobija 0 bonus poena.·Ako je reč koju je sastavio igrač iste dužine kao reč koju je sastavio naš kompjuter, igrač dobija 5 bonus poena.·Ako je reč koju je sastavio igrač duža od reči koju je sastavio naš kompjuter, igrač dobija 10 bonus poena.
Nego gde nestade ona mogucnost da se prijavi greska u igri ? Ne vidim je vise ?Uzasno me nervira kad se mesto rodjenja N.Tesle naziva SMILJANJE angry.gif selo se zove SMILJAN, ali to nije samo u slagalici, to sam cuo vise puta i na vestima na raznim televizijama angry.gif
Link to comment
ja sam danas imao pogodak iz prve: 3 skocka - tref :)

post-190-13345765166312.jpg

:D I malo mi idu na nerve sto priznaju jekavicu. Danas sam imao istu rec kao i neprijatelj, ali je on ubacio J <_<

Link to comment

koliko sam ja primetio ne priznaju jekavicu. pogotovu je to uocljivo na asocijacijama gde mi se pre ovih promena par puta desavalo da protivnik napise tacan pojam ali sa jekavicom i da mu ne priznaju.

Link to comment

mislim da ni sami nisu odlučili šta priznaju. izluđuje me što prihvataju sve padeže i lične glagolske oblike. to nikad ne nudim kao rešenje.ne priznaju kolabirati, a priznaju kolabira. huh.gifmožda će ovo biti kap u čaši koja će preliti na stranu da batalim ovo.meni je bilo odlično onaj dan kad im je trokirao server. naišla sam na neke fine i raspoložene protivnike. lepo smo se isćaskali, razmenili takmičarska iskustva i zamerke, zajedno rešavali sve igre, igrali se koliko je usporeni sistem dozvolio. milina jedna. biggrin.gifnisam nailazila na psihopate u velikom broju. samo me je jedan vređao. i jedan mi je glumio moralnu policiju. u prvoj igri, na prvoj reči sam imala neku jadnu reč, a u drugoj postavi slova sam pronašla bahanalije na šta je protivnik prokomentarisao- a to znaš. laugh.gif

Link to comment

sve je to kako kad.imali su ranije resenje asocijacije STUDGART. ja uredno posle 2 kolone otkucao STUTGART, ali nije proslo. vidim juce da sad priznaju i jedno i drugo.uspeo sam da se uvucem u drugi krug kupa srbije. ako prodjem, onda idem na qm-a u 1/8- finala :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...