Jump to content
IGNORED

priznanja


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurdi

    35

  • Indy

    29

  • Mp40

    19

  • bios

    18

Jako ne volem Brusa Springstina.
+1. + hocu da povucem sve sto sam piso na ovom topiku do ovog posta. sto se 2. strane tice, to sramim se da priznam da slusam i to - toga nema. ako dobijem malo vremena, mogu da smislim zasto tajitaj, tj. bilo koji, bend MORAS da volis, i da ubedim sebe da ove koji to ne slusaju treba da bude sramota.
Link to comment
Jako ne volem Brusa Springstina.
Kao skoro vršnjak istog, masivno sam izignorisao njegovu pojavu... tačnije je reći da sam (decenijama) skoro mrzeo ceo taj američki šatro working class radio pop rock. A ovih dana se odavaljujem od Brusa, ne mogu se nasititi. Prepoznajem se u pesmama. :DIt all comes around.
Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=lqmORiHNtN4ovo bi moglo da se svrsta na guilty jedino zbog 1 savezništva sa diddyjem, ali me je otherwise janelle prilično ispomerala na svaki mogući način. prosto da poželiš da je zagrliš i šapneš joj you rule my world. najbolja pesma i spot godine?ne volim springsteena, ali isto tako i sa van morrisonom nikako da pronađem zajednički jezik. sa tatom buckleyjem je bila instant magnetska privlačnost ali ja ne mogu da se nateram da preslušam astral weeks i moondance u celosti već godinama. :(
Link to comment

Ima tu nekog sistema... mene porodica Buckley (RIP x 2) ne radi previše, posebno ne ćale... Ako želim crnca, uzeću crnca. A od malca volim pesme koje nisu njegove, Hallelujah i Lilac Wine.Realno, najveće kurdijevsko priznanje u mom slučaju je Elvis Costello. Ne mogu da se sastavim sa Declanom, ima celih 30 god. Sve bi trebalo da bude totalni match, he ticks all the boxes... ali me jednostavno ne radi (osim one "I want you").

Edited by Indy
Link to comment

Iako mi je potpuno jasno koliko je bio bitan za neke razne u ono doba, ukljucujuci Beatlese, ja nikad nisam bio neki narocit fan Najveceg Ikada, tj Bob Dylana. Mislim da je to zato sto me iritira njegov glas, a mislim da je tako zato sto vise volim obrade njegovih pesama. Eto. Sad mozete da se zgrozite i da me vezete na stub srama.

Link to comment

+1 za springsteena. i r.e.m. je bend koji prezirem.sramim se priznati da ima nekih od ovih novijih ostrvskih bendova koji mi se pomalo, naglašavam pomalo, sviđaju. ovi franz ferdinand, arctic monkeys i tako to...

Link to comment

Ja nikad nisam bas vario te najvece. Tom Waitsov glas mi izaziva tesgobu(koliko god bio jedinstven), ocekujem da ce svakog trenutka da iskaslje gomilu pikavaca ili nekog sitnog glodara. Ali njegovu muziku jos i cenim, pa povremeno i imam faze kada mi ne smeta toliko. Dylana i Springstina ni ne pokusavam da slusam. Prosto ne volim.

Link to comment

Keith Urban. Ne znam ni kad sam ga prvi put cuo (a bilo je pre odlaska u USofA) ali mi je bio bas legao i sa vremena na vreme imam te americke redneck faze sto se muzike tice.

Link to comment

Ако није проблем, молим вас пишите више о ономе што волите, а срамите се, него о онима које не волите, а које неки форумаши поштују и воле. Зарад општег мира и љубави. -_- Надам се да ми модератор неће замерити... :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...