Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

37 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Mil@n sa kog si sajta naručio asics

 

 

 

imaju sad radnju u (k)ada molu

doduše ne znam dal sad rade posle nevremena

 

Ebay. 

Sad sam pogledao kod istog prodavca, samo 8 i 9.5US size ostale. Platio ih 55$, inače su preko 100. Da i mene jednom usere... 
 

Link to comment

kupio ove na kraju. ispostavilo se da jack wolfskin ima neke cudne mere, pa je po njima 46 289mm, na djakovom sajtu pisalo 295, a moje stopalo je 300mm. nosim 46.

kako god, udobne su, imaju dobru podrsku za zglob, sad jos samo da se istestiraju na terenu.
jack-wolfskin-ocean-Mtn-Attack-5-Texapor

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nemamo temu za letnju obuću? smile.png

 

Da li je neko nosio duži period ove slatke sandale koje pravi novosadska ekipa pod nazivom "Curious Leather"? Mislim da je maheem stavio davno sličku i od tad želim da ih probam ali mi se nije dalo, retko sam stizala do Novog Sada.

https://m.facebook.com/curiousleathercrafts/

 

Da li su previše ravne? Meni se na osnovu slicka ne čini tako ali možda fotke i lažu.

 

Ako valjaju i po udobnosti, probala bih da se iscimam nekako na jesen.

 

Moj profil letnje obuće su grubinke, stare vrste, već preko 20 godina. Imam neke koje sam pazarila pre dva leta i žalila sam se i tad na njih da im onaj anatomski deo i nije više tako dobar, a dodatno mi prave žuljeve na petama kada zapicim svojim brzim hodom - nešto je čudno sa kožom. Ili nije dobro obrađena ili je neki veštak ili mešavina, ili mi se prosto zalomila losa serija. Ali i mama kupi jedne skoro i ima sličnih problema tako da verujem pre sa su se generalno ofucali sa kvalitetom, pa ne želim da rizikujem.

 

Ne moram da kupim nešto sa tim anatomskim uloškom ali mi je to naravno plus. Imam ovde Birkenstock koji je taj fazon ali nemaju ništa što je baš sandala već su sve papuče a to mi ne radi posao

 

Koje sandale (od kože ili drugog prirodnog materijala, ali kojeg?) nosite vi?

 

 

Link to comment

omiljene letnje su mi teva, jako udobne i izdrziljive. ovo im je zvanicni sajt za evropu, al je izbor daleko veci po prodavnicama i drugim sajtovima. 

 

ostrim se ovih dana da na rasprodaji kupim  ove, ove, ove il ove. ne znam koje mi vise trebaju :)

 

 

 

 

 

Link to comment

Ja imam njihove espadrile. Ravne su, tanak im je djon  koza super meka. Meni su super udobne i super lepe za bleju i muvanje po gradu pa nameravam da uzmem zebraste kad ove riknu.

Za offroad i duza pesacenja nisu. Za to moram uzeti one klasicne sportske sandale sa sportskim djonom, kais napred i kais oko zgloba, samo jos da nadjem neke koje nisu jako ruzne :D

Ako nameravas mnogo da gazis u njima onda ti savetujem da uzmes neke sa ozbiljnijim djonom.

Link to comment

koje bele patike da uznem, a da nisu starke

ne prijaju mojoj kičmi više

:(

 

vidim imaju one sa pojačanim đonom, al su mi nekako ženske, platformaste

Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

koje bele patike da uznem, a da nisu starke

ne prijaju mojoj kičmi više

:(

 

vidim imaju one sa pojačanim đonom, al su mi nekako ženske, platformaste

 

vreme ti je za sketchers :D

Link to comment

Pa ne znam zapravo kakve tražiš onda. Ja sam uzeo neke Cloudfoam Advantage Clean, mislim da se tako zovu. Vrlo clean look, crne sa belim djonom a imaju i čisto bele pa razmišljam da uzmem i nih sad za leto. Prilično su udobne jer je taj uložak dosta debeo. Samo sam ja budala uzeo pola broja manje, što sam shvatio tek nakon par nošenja. :isuse:

Edited by mraki
Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@mustang dobro da nije rudo

@mraki te su im sa ravim đonom, ne prijaju mi za celodnevno nošenje

 

tanke

 

kao retro

 

cisto da znas, ja kao tetka neka ima dva para papuca sketchers na stiklu. muz od blama ne ide sa mnom u setnju kad ih natakarim. al ni ja kad on navuce grubin :laugh:

 

ne znam koju tehnologiju koriste al stopalo mi kao u oblacima. milina da gacam u njima. 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...