Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ko od zena moze da nosi adilette, koliko je to apsurdno siroko

A naisla u ns buzzu na najlepse, zuto(oker)-bele, online pokazuje da ih ima samo u zagrebackom buzzu, skoro da sam narucila drugu da mi kypi

Al sve dzabe, mogu dva prsta staviti unutar, landaraju, izuvaju se, smor

 

E da, nasla online u zari sandale koje bih ev kupila, kaze nema u ns zarama, samo usce :laugh:

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

zar zara nema online shop? :) zivo me zanima kako to funkcionise, dal roba cirkulise u okviru srbije pa nema straha od carine, il isporucuju i iz inostranstva, u kom slucaju ne znam sta se desava sa carinom. evo me na njihovom sajtu, bezobrazno je sto je na engleskom. 

 

moji gumenjaci su adidas duramo, i izgledaju siroko, al su taman, valjda mora da klapa guma na bosu nogu, cak me u prvih par nosenja u sezoni bosih nogu skoro nazuljaju. i to pisem iz perspektive osobe koja je u fazonu moje levo dinarsko jeti stopalo,  al prosle nedelje, na primer, rekla mi prodavacica sandala da je logicno da mi sandale spadaju jer mi je stopalo usko. ona valjda zna :D

 

 

Link to comment

  pa vidi ti kolko je siroko to, izuva se kad hodas, seta levo desno itd

isto (ove su najlepse)

 

Spoiler

546933381_Screenshot_20190628-084434_Gallery(1).jpg.b975c2cb2cf9a76511067f3db80a0ec3.jpg

 

nisam ih ocekivala, pikirala one nove, belo-plave sa floralnim motivima (ako ih neko hoce, jeftinije su na capsulle collection nego u buzzu za 600din)

 

 

za zarine sandale, nisam bila sigurna bez probanja/gledanja pa se ne usudjujem online

Edited by InvisibleLight
Link to comment

di skuplje od 6k u zari:)

pa isto mi dal cu otici u bgd il ns do zare.

 

udobne il ne, necu na maraton  u njima, samo da ne nosim zatvorenu obucu na 40C.

trazila sam online sandale sto otvorenije i sto uze, tanjje, jer dominiraju sve neke sa debelim djonom i siroke

kupih neke u nekoj radnji ne znam vise ime, bozemesacuvaj koliko istih randji iste robe istog sranja horora i kosmara, necu ici u tzv soping narednih 5 godina, sem ako su u pitanju patike :)

Link to comment

Zara Home nema tu mogućnost. Hteli smo neki ćilim da uzmemo - nemamo, proveriću sad... da, imamo u bgu. Super, je l mogu da ga pošalju? Neeeee, to ne radimo, morate po njeg. Junior kad je to čuo polupao im je jedan lepi mermerni klub sto :(

Isuse, širina ovih papuča je za paju patka

 

Link to comment

zara online je dosta kilava.

može da se naruči ali na kućnu adresu i to slanje naplate 450. isporuka je preduga. ne znam za carinu, do 50 eura je ok.

sve u svemu izuzetno su bezobrazni.

kupila neki kaiš prošli četvrtak i čekam da stigne jednog dana oko sv jovana. 

 

Edited by beta kentauri
Link to comment
1 minute ago, darling said:

al ne mislim da ti oni salju iz radnje u radnju, nego ti kupis onlajn, i diliveri adresa bude radnja. kuca moze uvek, naravno. 

 

@InvisibleLight

 

sta su ti to sandale, jel to znaci da imaju stiklu? :D

 

kakva stikla, sandale su ravne, sve sa stiklom su cipele (u mom pojmovniku)

evo ove tanucne, al mislim da mi se vise svideo ten manekenke nego same sandale :D

i deluje malo siri prednji deo, zato sam htela da probam prvo

 

https://www.zara.com/rs/en/leather-flat-sandals-with-bead-details-p11650001.html?v1=7904597&v2=1295820

Link to comment

simpaticne su :)

 

cek da se setim dal cu put usca danas il sutra, pa cu ti ih slikati na licu mesta ako ih spazim.

 

 

ne znam kako funkcionise onlajn soping u zari u srbiji, jos nikog nisam cula da je ista kupio, samo razglabam.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...