Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ne, mislim da je na onllajn kupovinu vracanje bez obrazlozenja 14 dana, tako nesto, mrzi me sad da kopam. i da, slazem se i da su jako lepe, divne su boje. 

 

vidi, ne kapiram ni ja moju ljubav prema ovim radioaktivnim. zalepila sam se kad sam ih spazila u izlogu, sacekala 20 posto snizenja i kupila ih, zbog njih sam pocela da trcim! jer sam bial u fazonu, boze sto su patike za trcanje lepe i udobne, al ih nikad necu poderati i necu kupiti nove (ja kupim nove kad se poderu, ne ko ti :D), i tako sam pocela da trcim, zbog njih! divno mi stoje, kad sam u njima, munja sam, letim, iskrim, svetlim, zemlju ne dodirujem. a isti model drugih boja su mi gadne :D

 

 

nisam znala za ovaj sajt. sto je dobar ovaj donji deo trenerke za modiranje! i suknja je strava! jel imaju ovi radnju uzivo?

 

http://www.capsulecollection.rs/odeca/zene/adibreak-pants-carbon

http://www.capsulecollection.rs/brendovi/adibreak-skirt-carbon

 

Edited by darling
Link to comment

dobro, vase su tu da vrse funkciju ,a onda vremenom prestanes razlikovati jel ih volis zbog toga il se 'rodila ljubav usput', ko ugovoren brak  :sleep:

i duboko postujem svacije ludilo kad su ovakve naklonosti u pitanju

 

darling, mislim da nemaju uzivo radnje, naruce uglavnom svakog modela jedan komplet i relativno brzo ode, zato cesto ostanu samo jako  mali il veliki brojevi, postoji taj sajt vise od 3 godine

Link to comment

Pre godinu dana sam videla Iniki u Berlinu i odlepila, jos ih je bilo raznije boja, pozajmila sam cak i pare od jadne drugarice da ih kupim na licu mesta, ali nisam kupila bas zbog glindzavosti. Imam neke Stella adidas boost i neuporedivo su udobnije, iako su vise modne (a kad kazem modne mislim sarene u pm). No, ove tvoje su prelepe i nosi ih van sporta, kako darling nalaze. 

Link to comment

@darling ne mogu da verujem da nam se ukusi ukrstise. super su ti ove lime color adidas a i suknja je bas fazon. 

meni ce srce da pukne sto nema vise mojih asics tri noosa 9 zute za fish net...naravno daleko bilo da potrcim u njima...to mi je za dnevni strapacirung

 

od tada cu uvek kada se zaljubim ponovo, da kupim dva para odmah. 

 

inace imam 

 

okej su ...

Link to comment

mustang, ima neka tajna veza izmedju mene i tebi: zamisli, i meni su ove tvoje stele jako simpaticne, kod nas nije bilo zutih, al su mi  narandzaste uvek privlacile paznju! a ove tvoje zuce su jos simpaticnije! ne znam ni ja sta sad da mislim o svom ukusu :D

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sto je super kad covek ispadne iz modnih trendova pa patike po mom ukusu kostaju 6-7 hiljada a horori koje ne bih nikad nosio idu od 15 do 45k

71wLpJJmeZL._UX395_.jpg

 

Zao mi samo sto ne nadjoh Work n cushion 2.0. To mi je najbolja patika koju sam ikad nosio. Kad je postala patika za bajk preterala je hiljade km pre nego sto se raspala. Brutalni djon, a ovo izgleda ima jos jaci. edit: na nazubljenim metalnim pedalama. Mislim da joj klasicna pedala nikad ne bi doakala.

 

edit: definitivno ova ima nabudzeniji djon od w n c

 

image.aspx?imageId=91110&max=380

Edited by katamaran
Link to comment

Najbolje i najudobnije patike, koje sam ikada nosio, i sa kojima sve uporedjujem i dan danas :

5896743105_7432fae62e_z.jpg

 

Adidas Stefan Edberg Tennis Shoes 1986.

Edited by zmanic
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da pohvalim Planetu sport, za par dana mi resili reklamaciju. Mada je i bila napisana tako da im ne padne na pamet da odbiju (vizuelno minimalno ostecenje unutar pete(jedva se i napipa) al mi je napravilo maksimalan zulj. Posebno sam poludeo sto se to desilo u petak pa je mogla da mi propadne voznja za vikend)

 

Ovo su mi vec druge Reebok u poslednje vreme kojima propada taj deo oko pete. Razmisljao sam da uzmem nesto drugo al navodno imaju najmanje reklamacija na Reebok (ne vidim sto bi lagali)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...