Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

2 hours ago, darling said:

linija originals nisu patike za sport, nego modne, nosi ih na promenadu :)

 

 

pa nisam ni mislila da ih rabim za sportove al opet su previse glindzave, i za setnju :) no, mozda samo treba da se naviknem na taj osecaj

 

Link to comment
28 minutes ago, InvisibleLight said:

 

pa nisam ni mislila da ih rabim za sportove al opet su previse glindzave, i za setnju :) no, mozda samo treba da se naviknem na taj osecaj

 

sta ovo znaci na hipsterskom¿

Link to comment
Just now, Majo said:

sta ovo znaci na hipsterskom¿

 

nisam znala da je rec sire nepoznata, ukucam u google da vidim jel se pominje i prvo izbaci neki sajt tj fb page 'vojvodjanski recnik' :D tako da ne moras ni znati srbijanche!

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

 

nisam znala da je rec sire nepoznata, ukucam u google da vidim jel se pominje i prvo izbaci neki sajt tj fb page 'vojvodjanski recnik' :D tako da ne moras ni znati srbijanche!

meni je cale lala iz srpskog itebeja, nikad cuo za tu rec.

 

rasisto :fantom:

Link to comment

glindžavo je ... pa glindžavo. ne se može prevede. 

 

al ajde pokušaću. čini se da je inviziblka pazarila obuću koja se sastoji od đona od stiropora i ostatka od onog džaka od krompira. 

Link to comment

valjda samo treba da se naviknes, boost i primeknit je udobna kombinacija. imam jedne koje obozavam, trkace, ali ih ne trosim ih na sportu bas zato da bi mi trajale u civilstvu i da bih sto duze u njima mogla kroz zivot. mislim da nisi navikla da ti je toliko udobno posle onoliko najki, starki, i stenovasmitova :D

 

Link to comment

pa ne znam, imam 2 para lunarglide najki (za trcanje) u toj primeknit tehnologiji ali imaju neka plasticna pojacanja za oko pete, ukalupe te. ovde noga seta, cele su od flispapira, ma ne mogu ti docarati, ako naidjes u nekoj radnji na ove probaj videces, blago receno  cudan osecaj

Link to comment

probacu, taman cu ti uporediti. pri cemu ti skroz verujem da su glindze, stvarno kao da su modne patike klasa ispod patika za sport, a cena ista. ja to nisam primecivala dok nisam protrcala i pocela da obracam paznju na patike. otad zapravo ni ne gledam modne.  pa nista, vidis da te tesim, setaj u njima po gradu :)

 

ja ne mogu da prezalim moje prve patika za trcanje koje sam kupila pre 5 godina dok jos nisam trcala, samo su mi bile lepe. obozavala sam ih, nosim ih sad kad su izbusene, odrpane, zalepljene super lepkom, al zelim iste. svako malo prodjem netom, da vidim hoce li odnekle isplivati. na celom svetu od njih osato samo jedan par u engleskoj, za pola broja manji od mog. lepo covek da se ubije. 

Link to comment

imam neke glide boost, udobniju patiku nisam imao. iako zigledaju vetro/hidro propusno, što i jesu, neverovatno su izdržljive

adidas

:Hail:

 

 

koje su tvoje il?

Link to comment
42 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

imam neke glide boost, udobniju patiku nisam imao. iako zigledaju vetro/hidro propusno, što i jesu, neverovatno su izdržljive

adidas

:Hail:

 

 

koje su tvoje il?

 

stavljala ranije , u spoiler,  adidas iniki runner (ovo runner stoji bzvze nisu za trcanje)

lansirane kao kombo retro dizajna i modernih performansi

 

images.jpg.b8aa12e66c51cb15f33fc81d8359ffba.jpg

 

@darling - koje su te tvoje prve neprezaljene?

provalila sam zasto su ove ultra glindza, zapravo materijal nije primeknit, zavela me mrezica iznutra, one su od tanucnog  i jako rastegljivog neoprena

Link to comment

je l mozes da ih vratis? gde si ih kupila? ako si ih kupila onlajn, mislim da imas pravo da ih vratis bez objasnjenja u roku od 14 dana. 

 

vidi na adidasu rivjuz, jos se zena zali na glindzu.

 

https://www.adidas.co.uk/i-5923-shoes/BB2089.html

 

 

 

eo mojih lepotica. 

https://www.tennisnuts.com/adidas-womens-revenergy-boost-1142523.html

uopste ne lice na mene, ja sam sva crna i mat, al ove zute radioaktivne su mi tako dobro legle, beskrajno udobne, super su bile za trcanje, u masini peri deri. al nisu bile za skraping, jbg :D svejedno nosicu ih tako pocepane i izbudesne dok ih zadnji koncic bude drzao na gomili..

Edited by darling
Link to comment

valjda mozes vratiti u roku nekih par meseci po zakonu, cak i ako im nista ne fali. ti bi trebalo da si strucnjak za to, koliko se secam nekih reklamacija :D. ali necu, lepe su i dalje, nisam se razocarala toilko da bih se drndala sa povracajem.

naruceno preko onog hipsterskog sajta gde mi se svidja 90% stvari (capsulecollection) - u glavnom adidas originals modeli/trefoil logo, dok mi se ovi sportski modeli, ne samo obuce, obelezeni novijim logom nikako ne svidjaju pa ne kapiram tvoju vezanost za ove tvoje fluorescentne :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...