Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

5. Cipele sa odsečenim vrhom, kroz koji viri deo palca i drugi prst.
meni su to najdraze fensišmensi cipele. retko ih nosim, imam ih godinama, i sad sam se bas radovala sto opet pocinje sezona za njih.wubcipeleko1.jpg
meni je to retko simpatican obucarski item.volim ga videti, najiskrenije.
ti si covek od ukusa i stila.
Link to comment
meni su to najdraze fensišmensi cipele. retko ih nosim, imam ih godinama, i sad sam se bas radovala sto opet pocinje sezona za njih.wubcipeleko1.jpg
jesu ovo tvoje none? :wub: btw, pošto si isključila komentare na profilu, moram ovako da tetrebišem: prelepa si na ovoj fotki :heart:
Link to comment
jesu ovo tvoje none? :wub:
jesu, hvala :)
jako su elegantne sandale, jel ovo saten?
nije. neka imitacija necega, nemam pojma. zao mi je sto nisam i crne kupila, bile su jako povoljne. i neverovatno su udobne, stikla je super postavljena.
Link to comment

ne znam za koledzice, ali sam upravo u vasinoj videla u nekoj mini butigi svu silu baletanki mnogo simpaticnih boja po zaista mini ceni npr 1600 dinara. odmah pored savremene administracije.

Link to comment
ako je fotka u prirodnoj velicini, imas none ko slavko vranjes.
40,5... Smrc :(I nije Vranjes nego Vranes angry.gif Edited by dranata
Link to comment
40,5... Smrc :(
ne brini, tenisice su uvik veće od obične cipele. danas sam u akciji pobrstimo dućane kupila gorspomenut balerinke. u oštroj utrci između zlatnih i brončanih, na kraju ipak bronca. prvi javni nastup: balerinke.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...

uf, što su dobre ove špagerica sa punom potpeticom. posebno su atraktivne u modroj, biloj i žutoj boji (i kombinacijama). jedina im je mana što se zbilja moraju čuvat od mora/vode...

Link to comment

obozavam espadrile.... bas sam skoro na i beju vidla ove.. dole.... ucinilo mi se da mogu da podnesem tolike potpetice, al naravno da sam se zajebala.. malo sam ih setala po kuchi, kad sam shvatila da mogu vrlo lako da poginem negde u njima i tako odlucila da ih posaljem frendici.. koja zna da se nosi s tim... planincugama......

post-382-1208577021.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...