Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

znam :(

ionako se cipele ne kupuju preko neta, ne da ja bilo sta kupujem preko neta, i inace imam previse stvari. srecom, anticipacija smaranja sa postom i carinom me sprecava da klikcem okolo.

 

Pametno, ja i dalje čekam cipele sa Asosa, trebale su da stignu 11. septembra. Korisnici Asosa, je l imam razloga da brinem?

Link to comment

^^^ ja baš u nedelju kupio neki prošlogodišnji model na popustu za 6000 , inače su (po mom mišljenju) baš skupe... 13 - 14000 ...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Pametno, ja i dalje čekam cipele sa Asosa, trebale su da stignu 11. septembra. Korisnici Asosa, je l imam razloga da brinem?

imaš :(

ja ću se izpametujem pa da kažem da dobra gilja ne mož baš da bude "jeftina" tj. svakom kojom sam bio zadovoljan i da me služila (i poslužila) bila je 100+ evrića.

pa kad si ljilja buržujka, jbg

Link to comment

Nije problem dati kintu za dobre cipele al sto da nas deru? Nemoguce da u inostranstvu Timberlend ima za 50€ a ovde tesko moze da se nadje ispod 100€.

Edited by Moća
Link to comment

Ima za 50e ali nema regularno. Znaci na snizenju ili ako odes u outlet u Brensonu, savezna drzava Misuri. Mislim da su ti ovdasnje cene za Timberland prilicno standardne. Problem su kao i za sve ostalo, snizenja koja nikada nisu tako ubitacna kao napolju.

Link to comment

Pametno, ja i dalje čekam cipele sa Asosa, trebale su da stignu 11. septembra. Korisnici Asosa, je l imam razloga da brinem?

 

Pošiljka bez tracking broja? Ako je tako uvek postoji šansa da to neko mazne mada se retko dešava. Pitaj svog poštara kad ga vidiš, čisto mu napomeni da očekuješ paket. Meni je paket iz Holandije (isto bez praćenja) stigao posle više od mesec dana. Već sam bio prežalio 40€. :D

Link to comment

kupio svoje prve solerebels jos proletos na nekom putovanju - solerebels, etiopljani koje marketinski gura neka zapadna charity organizacija, gro para ide radnicima (kazu)...

poceo da ih nosim poslednjih dana ali samo po suvom vremenu

obicno se ne palim na eticku proizvodnju per se ali ovo je stvarno dobro kao neka super laka i udobna letnja ili ranojesena gilja

sve je neubicajeno mekano i udobno, djon je od auto gume, unutra je neko divno platno (nose se bez carapa)

osecaj je naravno da ce se raspasti ako pokisnu, ali je sveukupno prijatnost i pozitivnost ogromna, rastafari feeling

 

http://www.solerebels.com/collections/mens-most-popular

 

DSC00224_zps25f444a6.jpg

Edited by gazza1
Link to comment

znam :(

ionako se cipele ne kupuju preko neta, ne da ja bilo sta kupujem preko neta, i inace imam previse stvari. srecom, anticipacija smaranja sa postom i carinom me sprecava da klikcem okolo.

 

1. Mislim da je ta generalizacija pogresna. Meni je, na primer, odnos kupovine net-radnja otprilike 90%-10% u korist neta i nemam zalbi, naprotiv.

2. There is no such thing as "imam previse stvari". ;) :lolol:

 

ja ću se izpametujem pa da kažem da dobra gilja ne mož baš da bude "jeftina" tj. svakom kojom sam bio zadovoljan i da me služila (i poslužila) bila je 100+ evrića.

 

Slazem se, sto ne platis na mostu, platis na cupriji. Naravno, naleteti na zversko snizenje u pravom trenutku je teska dominacija. Retko ali ne i nemoguce.

 

Case in point:

cMLV7yys.jpg

 

Sto se odnosa retail-snizenje tice, jedna od jacih kupovina. 99 umesto 350-400 eurona.

 

 

@gazza1:

Lepe brodarice. :thumbsup:

Link to comment

kupio svoje prve solerebels jos proletos na nekom putovanju - solerebels, etiopljani koje marketinski gura neka zapadna charity organizacija, gro para ide radnicima (kazu)...

poceo da ih nosim poslednjih dana ali samo po suvom vremenu

obicno se ne palim na eticku proizvodnju per se ali ovo je stvarno dobro kao neka super laka i udobna letnja ili ranojesena gilja

sve je neubicajeno mekano i udobno, djon je od auto gume, unutra je neko divno platno (nose se bez carapa)

osecaj je naravno da ce se raspasti ako pokisnu, ali je sveukupno prijatnost i pozitivnost ogromna, rastafari feeling

 

http://www.solerebels.com/collections/mens-most-popular

 

DSC00224_zps25f444a6.jpg

uf, ne moramo bas sve da saznamo.

Link to comment

Častih Kneleta u sebi:

 

+1

 

nike-air-max-light-breathe-1.jpg?w=1410

 

Bio sam dosta oprezan zbog 1 negativne aure ali masno sniženje plus vaskoliko bg hipsterstvo sa paletom nju balanasa i er pegaza su me ohrabrili...

Edited by McCabe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...