Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Razmišljam da izgubim asos nevinost sa ovim lepoticama. Ovde kačim da mi kažete da li neko možda ima loše iskustvo sa Asosom. Moja jedna prijateljica mi ga nahvalila sve u 16, a čula sam i za druga pozitivna iskustva. Možete mi reći i ako je neko video slične cipele u BG za manje pare.

 

Hvala!

 

Apsolutno pouzdan sajt a i stvari koje su asos robna marka su solidnog kvaliteta. Imaj u vidu samo da preko 50€ najverovatnije plaćaš i pdv i carinu.

Link to comment

Apsolutno pouzdan sajt a i stvari koje su asos robna marka su solidnog kvaliteta. Imaj u vidu samo da preko 50€ najverovatnije plaćaš i pdv i carinu.

 

Da da, znam, rekla mi je drugarica. 

Link to comment

 

 

Imo ove LA Gear Catapult! Brzo puko đon na spoju ovog dela ispod pete (tu je valjda katapult, plastičetina neka) i ostatka. Đed ih furo ubašču dugo potom.

 

To je bilo negde '96/'97 otprilike, živeo sam u Nikšiću tada (čari izbjeglištva), i našao neki opskurni komision koji je imao po par dva patika ostalih verovatno iz doba Ante Markovića.

Mogu reći da sam imao srećnije detinjstvo zahvaljujući tome, jer su bile do jaja jeftine (čim su moji mogli da se isprse za nji'), a ja se ložio na NBA kraja osamdesetih zbog gomile matorih SuperKOŠeva koje mi je komšija davao da čitam.

 

Dralo se to po betonu i na treninzima, noga rasla u pubertetu, pa su tu još kupljene neke noname ripoff pumperica i ove skroz desno sa slike:

 

img_5767.jpg

 

 

Posle je došao ovaj signature model idola - Grant Hill 1 (model iz '95, ja ga imao '98, opet sniženo i tako dalje)

 

original-6.jpg

 

 

 

 

converse-weapon-86-3.jpg

 

 

A, jbg, nisam nikad imao dodirnih tačaka s mjetalom osamdesetih, al' ove patike bih rado nosio.

Razumevanja radi, prošle godine sam kupio prve patike nakon petnaest godina DrMartensa i Kickersa.

 

A dodirnih tačaka sa Larijem Ticom?

 

 

 

i eto dok sam ja bezuspešno tragao, cure mi napraviše iznenađenje danas na skajpu  :wub: 

 

 

 

Cure su ti car!

Link to comment

Ubaci kod ako naručuješ i imaš 20% popusta :) Važi do 8. septembra samo za stvari koje nisu već snižene

 

ASOSGLAMOUR

 

Kažu mi da ovaj kod ne važi za Srbiju. :( Možda zato što mi je prva kupovina na ASOS-u? Anyway, kupila sam cipe!

Link to comment

E jbg ja baš probao onaj dan, ubacio u korpu, upisao kod i smanjilo mi cenu. Verovatno posle kad vidi gde se šalje odbije da prihvati?

 

Ja sam odmah unela gde se šalje, pre plaćanja, tako da mi nije prihvatio kod u startu.

Link to comment

Ne znam gde drugo da pitam pa aj ovde. Elem nasao juce u ormanu Puma patike na koje sam bio skroz zaboravio a nosio ih vrlo malo. E jedini problem je sto su patike skroz bele ali su mi djonovi skroz pozuteli sa strane pa tike zbog toga deluju bas bzvz. Postoji li nacin da ih opet vratim u staro stanje a da to nije neko farbanje?

Link to comment

operi patiku/đon pa probaj izbeljivačem, sunđer il četkica za zube. možeš da probaš i finom šmirglom, bez zajebancije

uglavnom, kopaj po jutjubu imaš puno primera:

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...