Jump to content
IGNORED

Plin u autu


nesha taxista

Recommended Posts

Kao neko ko je godinama radio na atestiranju auto gas uređaja, mogu slobodno da kažem da sa AC Rasicem ne bi trebala da imas nikakvih problema. Osim ako se nesto nije draasticno promenilo u poslednjih par meseci, ali opet mogu da pitam kolege, mada iskrneo sumnjam. Za Auto Zivu nisam cuo, tj. nisam imao priliku da vidim neku njihovu ugradnju. Mozes mi posaljes na pm koji deo grada te zanima pa da vidim da li znam nekog pouzdanog u blizini...

Link to comment
rasice svi hvale, trebali bi biti prilicno kul, s tim sto redovno budu par desetina evra skuplji.dok sam vozio plinaricu tamo sam isao da povremeno bazdarim.ok su oni, idi kod njih komotno.
Kao neko ko je godinama radio na atestiranju auto gas uređaja, mogu slobodno da kažem da sa AC Rasicem ne bi trebala da imas nikakvih problema. Osim ako se nesto nije draasticno promenilo u poslednjih par meseci, ali opet mogu da pitam kolege, mada iskrneo sumnjam. Za Auto Zivu nisam cuo, tj. nisam imao priliku da vidim neku njihovu ugradnju. Mozes mi posaljes na pm koji deo grada te zanima pa da vidim da li znam nekog pouzdanog u blizini...
Hvala. Po cenovniku su 650EUR ugradnja one boce sto staje umesto rezervnog tocka. Nije velika razliika u odnosu na ostale ako je kvalitet dobar.Posto sam u Sremcici sve u Beogradu mi dodje vrlo isto blizu :-) al ako ima neki jako dobar u Zelezniku ili na Ibarskoj magistrali u Meljaku to bi bilo :wub: Edited by puella
Link to comment

Ja imam isto pitanje kao puella, s tim sto je u pitanju Astra G 1.4, '98 godiste. Do prosle godine je sekvent bio ~700 evra sto je daleko iznad nasih (tacnije kevinih) trenutnih mogucnosti. Jel pojeftinilo to ili nije?

Link to comment

jos jedan + za ac rasic, ugradio 2006. i evo jos teram, sem redovne zamene filtera i jednog odlaska na stelovanje (zato sto mi se ispraznio akumulator pa ''kompjuter'' pobrljavio) nisam imao potrebe da ih gledam :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...