Jump to content
IGNORED

Novo, a dobro!


Gonzo

Recommended Posts

Ja se ponadao da si iskopao novi EP od Go Underground To See More Animals na kom obradjuju pionire post-roka Nagorno Karabaha Djibrihalils Urkumo, mada ni ovo nije lose... Malo mi je mozda previse izvikano... ali OK

Link to comment

da li bi neko mogao da mi pomogne i pošalje link sa njihovim EP-jem?nigde ne mogu da nađem; super su dva singla koji se vrte:MagicIts not over1gt1ch.jpg

Edited by madazulu
Link to comment

Greg Foat Group - Girl With Robot And Flowers (december 3rd Jazzman UK)foat_gregfo_girlrobot_102b.jpgPosle fenomenalnog prvenca Dark Is The Sun evo još jednog odličnog albuma Greg Foata i bande mu. Potpuno drugačiji od prethodnog, što je za svaku pohvalu jer to govori samo o Gregovoj kreativnosti i originalnosti, ovaj album krase kosmičke teme i zvuci. Iako se svrstava u jazz, na ovom albumu mogu se čuti elementi library muzike iz '60 i '70, elementi rocka i fusiona kao i science fiction ali i ostalih soundtrackova.subjektivno 9,5/10jer prosto obožavam ovog čoveka i njegovu muzikuhttp://www.youtube.com/watch?v=k1Ph0wIGpOs

Link to comment

‎– Lucifer In Dub (Weird World )Nemam pojma dal su ovo dvoje culi za London Underground Adrian-a Sherwood-a od pre 30 dina, pitanje je dal su uopste bili rodjeni, al ovo je skoro pa tu negde. Samo loma prijemcljivije, bez jasne politicke orijentacije i artikulacije i svakako bez dima u plucima razorenih londonskih fabrika. Takoreci, dab za malu decu, ali je to ok.Vole bih da znam kako zvuce da zive recimo u Detroitu.
Edited by ultra plasticni
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...