Jump to content
IGNORED

Novo, a dobro!


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sprints - Letter To Self

 

 

Obavezno glasno slušanje.

 

Quiet/loud, quiet/loud, quiet/loud...dakle, ništa novo, ali zato mladost, energija, gitare, buka, trenutak kad krene loud deo...svaka pesma je mali hit.

 

Savršen novi bend za mlade ljude koji imaju dovoljno energije da fizički reaguju na muziku.

Za nas starije savršen novi bend za melanholična sećanja o vremenima kada smo i mi imali ovoliko energije :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Bas htedoh ovde da postavim novi Khruangbin, kad ono vec tu :D Inace frisko od pre par dana,a bice i album uskoro.

 

 

@Nevernik Super su Sprints, meni na repertoaru citave prosle godine.

 

Ja ne znam sta se to desava sa Irskom i Dublin scenom poslednjih par godina. Da li je u toku neka renesansa ili samo imaju dobrog menadzera koji nam plasira stvari odande :D Tu su naravno i Fontaines DC

 

Pazi sad ovo. Orla Gartland, devojka je pocela karijeru na Youtube

 

 

Edited by bios
Link to comment

 

The mysterious and slightly unnerving “Bye Bye” video stars Kim Gordon and Thurston Moore’s daughter Coco Gordon Moore. It was directed by photographer Clara Balzary, who is also the daughter of an iconic alt-rock bassist. (Her dad is Flea.)

  • +1 1
Link to comment

Nisam imao nikakva očekivanja od novog albuma za Black Grape Orange Head, nisam ni znao da bend i dalje funkcioniše i rekoh ajd da ga probam u kolima. Ispostavilo da se radi o sasvim dobrom albumu, sa standardnim Black Grape temama.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...