Jump to content
IGNORED

Australian Open PbP


Garnirung

Recommended Posts

nije ono borba veruj miborba je da promenis sve sto radis cim ne mozes da opepelisnije borba da radis ono sto ti vec sat vremena gema ne donosipazi ti to, nju cak ni ovaj blam ne moze uterati u ofanzivuona je lost cause
kad nume drugacije... zasto Serena nikada ne igra defanzivno, vec i kada je nece, ona tvrdoglavo ide na winnere dok ne pocnu ulaziti? a kako je samo dala ovaj gem JJ, mogla ga je i umotati s masnicom :isuse:
Link to comment
  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    113

  • anantaram

    98

  • bergasa19

    41

  • tsva

    27

ako neko treba da ima strah, trebalo je karolina jer porazom gubi tron, namesto toga jj igra gore od nekog lucky losera kad dobije sansu protiv fekijaJa ne znam profil igracice koja bi karoline trebalo da se boji

Link to comment

Karolinica :wub: se stisla, cega joj se u bulju uvukle(mmmmm, Karolinica :wub: u tangi), ako ovo JJ ne okrene, moze slobodno da batali rekete... igraj sada jebo te onaj tvoj vaterpolista u dupe(znam da treba jebem te u dupe, ali oprosticete mi, imam i ja neke standarde!)

Link to comment
kad nume drugacije... zasto Serena nikada ne igra defanzivno, vec i kada je nece, ona tvrdoglavo ide na winnere dok ne pocnu ulaziti? a kako je samo dala ovaj gem JJ, mogla ga je i umotati s masnicom :isuse:
Ma serena i da hoce to ne moze, ona ima gipsani bandaz maltene na zglobovima, poluinvalidUostalom ofanziva je skoro uvek dobra odluka, retki su izuzeci. Da se ona ne iznervira i promeni malo taktiku pa sta bude, ne, njoj se i dalje gleda dan mrmota Edited by Afterburner
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...