Jump to content
IGNORED

Australian Open PbP


Garnirung

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    113

  • anantaram

    98

  • bergasa19

    41

  • tsva

    27

ja se sve nesto mislim da ce ga odrati kao macku, regardless :lol: mislim da on vise nesto nema milosti ni prema publici (a vec neko vreme ni prema svojim drugarima kad mu se nadju preko mreze), tu se nesto prelomilo u onom mecu sa fedom, sad samo vazi ono - bring it ongodinama cekam to da vidim kod njega i nadam se da ce zadrzati tu misao ubuducei da, verujem da je konacno shvatio da tu zelju da se dopadne moze da zadovolji van terena, a na terenu kud koji, satiranje i tako...
meni to nikako ne ide u glavu. ono, kapiram ja domaca publika voli svoje i slicno, ali dosao sam da gledam vrhunski tenis(fudbal, kosarku, ritmicku gimantstiku jebemu...), hocu da gledam vrhunski tenis! to ako NJole udali nekoliko djevreka nije njegova krivica, i sigurno mu necu zvizdati zbog toga! zvizdao bi mu da se vuce ko prebijena macka po terenu, a ne ako igra najbolje sto moze. sta sada, 6-4, 6-4, 7-6 je lepsi tenis po dafaultu nego 6-0, 6-1, 6-1? jeste kitu mensurovu. jedan od najlepsih tenisa ikada vidjenih je bio drugi set Wimbledon finala prosle godine koji je NJole dobio 6-1. ali tenis koji je tada prikazao, pa sve da mu je majka Tereza bila s druge strane zasluzuje samo duboki naklon, nikako ne zvizdanje. ti koji zvizde coveku koji daje sve od sebe garant imaju mali kurac, nemam drugog logicnog objasnjenja.
Link to comment

berdih je ispao žešći skot ovde i zaslužio je ovo što je dobio na krajuedit:izvinjavam se, tek sad sam videla da prethodni klip ''pokriva'' ceo ''slučaj'' pa sam svoj klip sklonila

Edited by duda
Link to comment

wow, koja smradina Berdych... kao, to niko ne radi, samo Almagro... sto je najjace iz punog trka je udario loptuko ce njega da oduci od tenisa? Pederer je australijsko govno poslao kuci, ko ce cesko...

Link to comment

^^Nadal? :unsure: Tomić me malo po onim grimasama podseća na Mareja. Ono, nije sramota da te otrese Fed, al osim ono malo otpora u prvom setu, nije pokazao bob zna šta.

Edited by Garnirung
Link to comment
wow, koja smradina Berdych... kao, to niko ne radi, samo Almagro... sto je najjace iz punog trka je udario loptuko ce njega da oduci od tenisa? Pederer je australijsko govno poslao kuci, ko ce cesko...
pa nadal, ko bi drugi. on ne ume da se nosi ni sa samim nadalom a kamoli sa nadalom pojačanim publikom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...