Jump to content
IGNORED

Australian Open PbP


Garnirung

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    113

  • anantaram

    98

  • bergasa19

    41

  • tsva

    27

kakav drug bre?! ja sam gospodin! ili makar gospodja...i znam ja da si tu od ranije, nisam corav bas(pogotovo ne na tvoje... slikovite postove :D). i mi volimo kada si ti tu! i zasto me opet neko ozbiljno shvata pa moram da se pravdam :( stvarno vise ne smem da pricam sa zenama... il me banuju il ispadnem glup na kraju :unsure:
Zato sto je pravdanje segsi (druže Friče) :D
Link to comment
haha, za te pare mogli su i malo cesce da se dosetaju do mreze. put it this way: sledece godine uzimam samo ground pass i gledam na ekranu GS Ovala, za dvajs puta manje pare lol. OSIM ako se u tenisu ne desi nesto istorijsko, tipa Ana postane opet ozbiljan favorit sa slam, Mari pocne da uzima slamove, Djokovic uzme golden slam, Rafa se priblizi sesnaestici i slicno :D
Cini mi se da sam ovo napisao u sarkasticnom tonu u toku opakog smaranja u trecem setu. Na kraju je ipak prerastao u jedan od najboljih meceva otkad gledam tenis, barem po uzbudjenju ako ne po kvalitetu.Za mrezu im je trebalo mnogo vise samopouzdanja, posto su i jedan i drugi monstrumi u odbrani, a ovde je svaki poen bio zlata vredan zbog mnogo brejkova i neizvesnosti u skoro svakom gemu.Jel si ti tamo svake godine? Edited by anantaram
Link to comment

Viki je odlicna za sad, deluje sigurnije od Mashe otkad je vratila brejk sa 0-2. Servira za set 5-3.Uze set. Vrlo kvalitetan mec, s obzirom na pratece okolnosti. Odnos W/UE je mnogo bolji nego u jucerasnjem mecu.Masha se raspala od 4-3 u prvom.

Edited by anantaram
Link to comment

Azarenka osvajac slema i novi Broj 1. :Hail: :Hail: :blink: Ko je ovo ikad ocekivao?Viki se vec sad moze smatrati boljom i uspesnijom teniserkom od Karoline, hehehehe

Edited by anantaram
Link to comment
Azarenka osvajac slema i novi Broj 1. :Hail: :Hail: :blink: Ko je ovo ikad ocekivao?
Fali Azarenka u ženskom glasanju.
A mislim da sam i prošle godine nakon rolan garosa napisao ovde da, kada Azarenka i Kvitova sazriju za gren slem trofeje, možda zažalimo za vremenima kada je svaki gren slem donosio drugog šampiona.
Link to comment
A mislim da sam i prošle godine nakon rolan garosa napisao ovde da, kada Azarenka i Kvitova sazriju za gren slem trofeje, možda zažalimo za vremenima kada je svaki gren slem donosio drugog šampiona.
pa sada... koliko god da ima istine u ovome, ja ne mogu da se slozim :Dprvo, kao sto je NJole danas NJole2.0, tako je i Azarenka danas Ana2.0 a takvim igracima cim se pojavi neko sa mozgom mesto surutke desavaju se raspadi po svim osnovama, tako da ma koliko Azarenka izgledala kao najbolja igracica danas, a izgleda tako, ja ne vidim da ce ona imati neku dugu dominaciju... Kvitova je pak nesto drugo. prvo, i danas mi je nejasno kako je ta devojka uzela Wimbledon. da se razumemo, iako je ona sada world no2 ili 3, koji vec, mislim da u prvih 50 na svetu nema igracice koja ima takav upside kao Kvitova.prvo fantasticno razmislja tokom meca. pa ima fenomenalan servis, koji kada iskombinujes s time da je levoruka, daje tom servisu dodatnu tezinu. pa onda ima nestvarne uglove sa kojima moze i da gradi i da zatvara poen. a i nije breg kao Azarenka pa da ne moze da popravi kretanje. jednostavno, devojka ima sve u sebi. i onda 2-3 puta tokom meca pojavi se njen mr Hide, i onda na par gemova nestane sa terena. bukvalno je nema! i nije to Ana sindrom pa da se uplasi da udari, ili Murray sindrom da joj je neprirodno da napada pa se pogubi nekako u svojoj taktici, jer samopouzdanje je tu, psiha ako je problem to nije klasika problema jer ona se ne raspadne, vec 3 gema salje loptice po 2 metra u aut, i onda nastavi po starom...
Link to comment
pa sada... koliko god da ima istine u ovome, ja ne mogu da se slozim :Dprvo, kao sto je NJole danas NJole2.0, tako je i Azarenka danas Ana2.0 a takvim igracima cim se pojavi neko sa mozgom mesto surutke desavaju se raspadi po svim osnovama, tako da ma koliko Azarenka izgledala kao najbolja igracica danas, a izgleda tako, ja ne vidim da ce ona imati neku dugu dominaciju... Kvitova je pak nesto drugo. prvo, i danas mi je nejasno kako je ta devojka uzela Wimbledon. da se razumemo, iako je ona sada world no2 ili 3, koji vec, mislim da u prvih 50 na svetu nema igracice koja ima takav upside kao Kvitova.prvo fantasticno razmislja tokom meca. pa ima fenomenalan servis, koji kada iskombinujes s time da je levoruka, daje tom servisu dodatnu tezinu. pa onda ima nestvarne uglove sa kojima moze i da gradi i da zatvara poen. a i nije breg kao Azarenka pa da ne moze da popravi kretanje. jednostavno, devojka ima sve u sebi. i onda 2-3 puta tokom meca pojavi se njen mr Hide, i onda na par gemova nestane sa terena. bukvalno je nema! i nije to Ana sindrom pa da se uplasi da udari, ili Murray sindrom da joj je neprirodno da napada pa se pogubi nekako u svojoj taktici, jer samopouzdanje je tu, psiha ako je problem to nije klasika problema jer ona se ne raspadne, vec 3 gema salje loptice po 2 metra u aut, i onda nastavi po starom...
o čemu ti pričaš ? pa azarenka je idealno građena za tenis, za razliku od kvitove.
Link to comment

Meni Kvitova liči na "pokretni kiosk".Azarenka mi je spoj snage i brzine. Volim što je ona uzela slem. Umela je da odigra u kontinuitetu svuda, osim na najvećim turnirima. Sada je probila i tu barijeru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...