Jump to content
IGNORED

Australian Open PbP


Garnirung

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    113

  • anantaram

    98

  • bergasa19

    41

  • tsva

    27

Pitanje:Da li je Lendlov uticaj na psihu Marija pozamasan ili je ovo jos jedan dokaza da se Djoko muci sa Marijem oduvek, a AO finale prosle godine je tu bilo samo izuzetak?

Link to comment

Ja ne bih upotrebio taj termin, mučenje. Normalno je da su susreti prvog i četvrtog tenisera svijeta neizvjesni. Igrački, među njima nema neke velike razlike. Marej ima bolji prvi, Nole drugi servis. Đoković ima nešto bolji forhend, Škot je nešto bolji na mreži..možda se uticaj Lendla ogleda u činjenici da se Marej nije raspao posle prvog seta, ali ne bih mu baš odmah pridavao magične moći. Ipak je Marej suviše talentovan da završi karijeru bez gren slem trofeja, pitanje je samo da li je Lendl taj koji će mu pomoći da poklopi sve kockice.

Link to comment

NJole to nigde nije rekao, ali meni se cini da je mnogo toga ovde odigrala prehlada, ili sta vec... od pocetka je krenuo prekomerno da se znoji, kretao se nekako bljutavo, bezvoljno. apsolutno je nemoguce da covek koji je na njegovom nivou fizicke spreme moze da crkne posle pola sata, niti je NJole nesto poznat po prekomernom znojenju(quite the opposite, zato i ima problema na velikim vrucinama), tako da je meni to izgleadlo kao da je malaksao. kada je na po treceg seta konacno to sve izbacio iz sebe, poceo je mnogo bolje da se krece. i na kraju, u petom setu, kad je djavo dosao po svoje, videlo se da mu fali energije vise nego ista. nije imao grceve, nije imao neku povredu, ali se videlo da je na rezervi. i kada je pokusavao da udari lopticu, to je bilo daleko od snage koju poseduje... sasvim je moguce da gresim, jeli, ne bi mi bio prvi put :D ali pred mec sa Nadalom, pitanje nije da li ce se oporaviti(u poslednjih godinu ipo nema ama bas nikakvih problema sa oporavkom), pitanje je samo da li je neki virus uzrok problema danas i protiv Ferrera, te da li ga se moze otarasiti do nedelje... ako je pak do alergije koju je spominjao, onda jbg, najebo je :D

Link to comment

novak je još onog dana kada je izvlačen žreb za ao , govorio kroz nos i to osetno. vidljivo je kroz ceo turnir da ima neke zdravstvene probleme. danas je spomenuo alergiju ali on nije jedini od igrača koji priča o tome. spominju neko cveće koje raste oko arene.

Link to comment
Druže Friče, nisam ja od juče na teniskim pbp topicima cool.gif
kakav drug bre?! ja sam gospodin! ili makar gospodja...i znam ja da si tu od ranije, nisam corav bas(pogotovo ne na tvoje... slikovite postove :D). i mi volimo kada si ti tu! i zasto me opet neko ozbiljno shvata pa moram da se pravdam :( stvarno vise ne smem da pricam sa zenama... il me banuju il ispadnem glup na kraju :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...