Jump to content
IGNORED

Australian Open PbP


Garnirung

Recommended Posts

Moze cak i da bude vrlo kompetitivno finale.Slicna je konfiguracija onoj iz AO2009. Jedan odmoran finalista ali sa zestokim kompleksom i nizom poraza u finalima slema, i drugi polumrtav ali sa velikom psiholoskom i igrackom prednoscu.Morace Nole da taba od pocetka meca. Nema zezanja kao danas, max 4 seta.

Edited by anantaram
Link to comment
  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    113

  • anantaram

    98

  • bergasa19

    41

  • tsva

    27

Vlade Divac :Hail: :Hail: :Hail: Covek je promenio 5 boja u licu za vreme meca. Najvise mi je drago zbog njega. Zamisli patnje, letis 2 dana odgledas jedan mec i mars kuci i opet 2 dana u avionu.

Link to comment
Vlade Divac :Hail: :Hail: :Hail: Covek je promenio 5 boja u licu za vreme meca. Najvise mi je drago zbog njega. Zamisli patnje, letis 2 dana odgledas jedan mec i mars kuci i opet 2 dana u avionu.
jes, bas mi ga zao, ubilo se. a ja¿
Link to comment
tek u petom? you lucky son of a gun <_<
Ja sam bio zabrinut sve do 4-2 za Pirgu u trecem setu. Sve do tada Novak nije licio na sebe. Kada je tu vratio brejk znao sam da ce sve biti u redu i bio sam miran do 5-3 u petom setu. Izmerio sam pritisak 160 sa 100 odmah posle meca. Sad je vec 125 sa 80. I puls je normalan. Valja vaterpoliste preziveti pa odbojkase i to bez alkohola posto je ovde dan tek poceo. Ko danas prezivi u nedelju je bas najebao.
Link to comment
E moj druze, nije to nista sta mi je radio Smiljan Banjac.
Ako nije 50 puta rekao nesto ovako, parafraziram: Posle ovog gema dobro bi bilo da napravi brejk (na 15-00), U petom setu da dodje do ranog brejka (ono 3-0 u cetvrtom), Sad bi mogla dupla servis greska, Sad bi mogla 2 vezana asa.Plus smaranje sa procentima servisa u svakom jebenom servis gemu, i prizivanje >60% prvog servisa.I kao totalni hit - Djokovic jede/pije/udise nesto krisom ispod peskira, a on: To je ta ishrana na bazi glutena, koja pomaze Novaku :lol::Hail::isuse:
Link to comment
Ja sam bio zabrinut sve do 4-2 za Pirgu u trecem setu. Sve do tada Novak nije licio na sebe.
Stvarno bih volio da znam koji su to medikamenti koji su uzrokovali onakvu fizičku transformaciju u tom jednom gemu sredinom trećeg seta. Jeste on izgubio treći set, ali to više nije bio isti igrač. Ne vjerujem da će se baš provući sa bananom, što je rekao Kurijeru.
Link to comment
Stvarno bih volio da znam koji su to medikamenti koji su uzrokovali onakvu fizičku transformaciju u tom jednom gemu sredinom trećeg seta. Jeste on izgubio treći set, ali to više nije bio isti igrač. Ne vjerujem da će se baš provući sa bananom, što je rekao Kurijeru.
Mislim da je iskulirao posle 1-2 i pustio ruku, marej nije mogao da drzi visok ritam vise od 2 sata.mada je i Marej gutao sokice koje mu je lendl licno pravio. :wicked:
Link to comment
Stvarno bih volio da znam koji su to medikamenti koji su uzrokovali onakvu fizičku transformaciju u tom jednom gemu sredinom trećeg seta. Jeste on izgubio treći set, ali to više nije bio isti igrač. Ne vjerujem da će se baš provući sa bananom, što je rekao Kurijeru.
4a4ea0773eb14fc7969d868.png
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...