Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Gresis za Hiljsona, ima dosta veliki raspon sto se tice tema pa kako se kome sta svidja ali dosta stihova i strofa koje je uradio su vrhunski, rang najboljih na sh jeziku. Goca je markantniji :naughty: ali Hiljson je ipak bolji liricar. 

Link to comment
10 minutes ago, djeneralche said:

Gresis za Hiljsona, ima dosta veliki raspon sto se tice tema pa kako se kome sta svidja ali dosta stihova i strofa koje je uradio su vrhunski, rang najboljih na sh jeziku. Goca je markantniji :naughty: ali Hiljson je ipak bolji liricar. 

Moguće za Hiljsona. Nisam stigao detaljno da preslušam. "Cura s kvarta" nam je na listi za more, sviđa se celoj familiji. Daj neke preporuke za njegove pesme. Može na pm.

Link to comment

Ne znam bas dal je za familijarno slusanje 

Kukus klan mi smo balkanski Beasti Boys
(Ignorisi ostale sa videa)

Ovo je vec klasika, plus one squating slavs fazon, pesmu za Juzni vetar, pesma za Evroviziju. Izasao je nedavno i novi, to nisam stigao da preslusam.

 

  • Hvala 1
Link to comment

@klimt
Ako ti nije teško da se cimneš do Zagreba 4.8. Sara Renar drži jedan od njenih Rooftop koncerata sa Dinom Jashari kao gošćom, mislim da bi uživao :)
I hvala za izveštaj, kao da sam bio tamo
!

ed: sad vidim da su dodale i 5.8., možda je 4. već rasprodat

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, aram said:

@klimt
Ako ti nije teško da se cimneš do Zagreba 4.8. Sara Renar drži jedan od njenih Rooftop koncerata sa Dinom Jashari kao gošćom, mislim da bi uživao :)
I hvala za izveštaj, kao da sam bio tamo
!

ed: sad vidim da su dodale i 5.8., možda je 4. već rasprodat

Uh, hvala za informaciju! Nažalost nema šanse, početak meseca, ludilo na poslu, ostaviti sve kako treba pred more. I sa Exita sam morao u subotu da se vraćam.

 

Saru sam srećom gledao 3 puta. Dva puta na Exitu 2015. i 2018. i jednom u Elektropioniru 2016. godine. Mislim da sam je uhvatio u zenitu. Poslednji album mi se nije svideo, mada sam ga preslušao samo dva puta. Svakako je želim ponovo slušati uživo. Bila onomad, u maju, na Krokodil festivalu al ne stigoh. Tipujem da Dina mora doći na jesen u BG, recimo DOB.

Edited by klimt
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...