Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Ko neće da prespava u NS (ili što je ovde realnije, ide samo na dan kada je Kejv) danas je počela prodaja voznih karata za NS u vreme EXITa a deluje da nisu dodavali nove polaske.

Link to comment

morao sam odloziti odmor zbog operacije mog suzivotnika.

banalna intervencija ali trebam biti servis.

a kupijo danas kartu za nika kejva i xplojtide.

ako ima neko iz nvoga sada da mi nadje bilo kakav smestaj, placam karticom, placam kesom, kako god, tu jednu noc da prespavam. 

jebote booking mi daje neke nemoguce misije a i zaboravio sam novi sad jos od kad mi je past away buraz nvosadista.

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
46 minutes ago, maheem said:

Oni su tamo gde je novac. 
Tihi saradnici.

da. svuda su se infiltrirali.

ma vidim ovde neka frka. exit organizuje u mne sea dance ali nesto je puklo ove sezone izmedju exit likova i drzace i tog festivala nece biti.

 

Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

da. svuda su se infiltrirali.

ma vidim ovde neka frka. exit organizuje u mne sea dance ali nesto je puklo ove sezone izmedju exit likova i drzace i tog festivala nece biti.

 

https://www.vijesti.me/vijesti/ekonomija/657934/rampa-azk-za-festival-sea-dance?fbclid=IwAR3Orbjid8j25ju1Lmxs-woSQn-lJdYUvRsllJbLjqtbLX0Y03Jq5C-RYKM&utm_campaign=vijesti_share_counter&utm_medium=app_ios&utm_source=vijesti_ios&mibextid=Zxz2cZ

 

Mnogo gadna ekipa.

Link to comment

Jbga ta ekipa iz Exita je htela da zavali festival strancima, kad im to nije poslo za rukom, uglavnom zbog alavosti, krenulo je na dole sve...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
On 28.5.2023. at 20:39, bradilko said:

organizatori exita, to je sad vucic ekipa?

 

Moby kada je bio rekao je da mu je cast sto je na festivalu koji je jedini nastao kao protest. Vucic ekipa tako ne pripada tamo. Ali zivimo ponovo u vremenu gibanja, a ima i protest, jos exit da se povampiri

Link to comment
  • 1 month later...

Ja hteo da idem na Wolfbrigade, ali su ih stavili za 1:30 između četvrtka i petka, što mi baš nikako nije odgovaralo. Mnogo mi je žao, obožavam taj bend.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...