Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

izvinjavam se ako je bilo, ali odavno se nisam ovako slatko nasmejao citajuci neku recenziju:"

Ali, Nick Caveee! Poput nekakvog tamnokosog Davida Bowiea, tako premršav u svojoj perfektnoj crnoj odeždi, on je ovde pravi Ziggy Stardust najnovijih vremena. Kada zapeva i momentalno se sruči u publiku da se sa njom i bukvalno poveže u jedno, organizam kojim kola struja jača nego išta, doima se on kao ceremonijal majstor tame koja opija premnoga devojačka srca. Od njegove muzike što je muški srčano za njim isporučuju njegovi The Bad Seeds, momentalno postajete lepši, kosa vam zaleprša i uopšte se uznesete, jer Nick Cave samo ume da vas tako omađija, zavede, poigravajući poput divljeg konja pred vama, on sa glasom i pojavom onog arhetipskog Nicka Cavea za kojim čeznemo, potresan kako niko drugi ne ume i ne može, cepajući vaše srce kao latice skrhanog cveta i onda ga sastavljajući opet iz komadića. - See more at:

http://www.danas.rs/....qRpa3zOA.dpuf"

strašno
Link to comment
Tsai je donekle pogodio poentu, ali nemoj da pljuješ po bendu, pljuj po organizatoru. Jeste 'smorilo' ali The Prodigy zbog toga nisu sranje.
Pa nisam pljuvao po bendu zbog toga što ih organizatori stalno dovode. Objektivno, kvalitet benda opada još od kraja devedesetih, to sam rekao.
Link to comment

E da, najveći hitPoslednjeg dana negde oko 5, pola 6 se vraćam sa tvrdjave i na mostu gužva, i neki ciga u taksiju (pljunuti Tišma iz Lune/La strade, dakle romska verzija istog) na suvozačevom sedištu, odvaljen viče na svaku grupicu ljudi koja prolazi 'gou houm' pa pokaže srednjak 'fak of' pa lupi o vrata taksija i tako sto puta

Link to comment
Pošalice na stranu, zaista ne razumem tu modu. Donedavno su bili zakon, a sada kada su vezali 10 gostovanja za pet godina, odjednom su sranje. Da ne pominjem te komentare tipa "ne znam kako mi se ovo ikada dopadalo".No, tipično srpski, kad nešto više nije kul, onda nikada nije ni bilo kul.
van srbije sam osetno duze od tih pet godina tako da me njihova brojna gostovanja ne doticu ni najmanje. samo napisah jedan vrlo subjektivni komentar kako sam ih doziveo skoro.iskopao ih na hardu nakon duze vremena (mozda podsvesno potaknut njihovim spominjanjem u medijima zbog nastupa na exitu), stavio u plejlistu i pokajao se.dok sam preletao preko njihovih pesama, bili su mi uzasno dosadni. dosadniji i od najgore getine komecijale.nevezano za ovu nasu raspravu, zanimljiva mi upotreba izraza komercijala (kako ga ja koristim, a rekao bih i drugi) kao komercijala je nesto lose i nekul. slusa se samo alternativni kvalitet (koji istina katkad proda vise albuma od te komercijale, al nema veze)
Link to comment
a sto vise ne forsiraju roni sajza?
Nemacu pojima kaze se Roni Sajz i MC Dynamite.Nikada necu zaboraviti razocarenje u publici kada je masa skontala da ovaj drugi nije ona slatka riba sto je te godine repovala po MTVu.
Link to comment

Ko kaze da mu nesto fali? Meni samo bilo zanimljivo da gedam zbunjenu ekipu na main stage koja se ostrila za nesto potpuno drugacije.

Link to comment

I tacno posred njegovog drugog nastupa. A secam se cak i bombasticnih naslova kako Roni Size ovaj put dovodi MC Dynamite.

Link to comment
E da, najveći hitPoslednjeg dana negde oko 5, pola 6 se vraćam sa tvrdjave i na mostu gužva, i neki ciga u taksiju (pljunuti Tišma iz Lune/La strade, dakle romska verzija istog) na suvozačevom sedištu, odvaljen viče na svaku grupicu ljudi koja prolazi 'gou houm' pa pokaže srednjak 'fak of' pa lupi o vrata taksija i tako sto puta
meni je veci utisak ostavio onaj transparent seselju na jednoj zgradi. mislim da je glasio 'eu go home, seselj come home' tome slicno. sjajna slika.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo iz zvaničnoga maila od EXIT-a, danas stigo - bold njihov."Ovogodišnje izdanje EXIT festivala ostaće upamćeno kao najuspešnije u njegovoj istoriji. Ostvarena je poseta od oko 200.000, što je istorijski maksimum i porast od čak 40% u odnosu na prošlu godinu. Uz nastup CeeLo Green-a, i uvodnih žurki zagrevanja, ta brojka se penje na preko 250.000 ljudi, što je do sada nezabeležen rezultat u istoriji EXIT festivala. "

Link to comment

ja ne znam koliko puta jos planiraju da posalju taj mail. verovatno neka osoba u PR timu, mozda Libela Stavroforov ima Gantov dijagram u kome je "media follow-up" upisan jedno 10 puta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...