Jump to content

Exit


kokota

Recommended Posts

fantastičan party jutros na HNS bini. Skream & Goldie su brinuli o muzici, puna livada ljudi, odlično ozvučenje i super raspoložena ekipa. Goldie radio dnb u svitanje a Skream pre njega krenuo da zakiva hitozni dubstep i pomislio sam kako će da smori no klinjo se prešaltao na mixanje svih pravaca - bilo je tu džangla, garaža, diska, saso mange...prava party muzika. pustio je i Erotic City od Princa :Hail: srce mi je puno što se ovo desilo na HNSu a ne na Mainu :wub:http://www.youtube.com/watch?v=flRinab7y6k&feature=sharehttp://www.youtube.com/watch?v=E0cJM-FgbNw&feature=share@Toni: ni pivo nismo popili <_<

Link to comment

Najbolji koncert ubedljivo Seun Kuti! Bolji je i od Femijevog od prošle godine. Upravo je jači za ćaletov bend koji je nasledio. 5-6 pesama kako i treba, valjda svaka preko deset minuta. "The Good Leaf" sam izdržao da uhvatim 13 minuta, a trajala je još najmanje 5. Najdraža mi je "Big Thief", valjda zato što je i Srbija zemlja velikih lopova.Suicidal Tendencies savršeni! Mada sam ih gledao penzionerski, sa znatno veće udaljenosti nego prošli put, kada sam dobio žečći udarac u bradu, zamalo nokdaun. Čak sam prvi put na tvrđavi stavio masku da se spasem prašine.Nemačko Američko Prijateljstvo jeste punk bend, što se jasno vidi i čuje na koncertu. Simpatični i raspoloženi Gabi i Robert bili su zahvalni malobrojnoj publici na iskrenoj podršci. Osećala se neka intimna atmosfera, neki fluid izmedju njih i nas. Počeli su sa "Ostacima jedne mladosti" koja mi je ovako matorom baš legla, "Duče" i Gabijevo trčanje levo-desno, grčevito emotivna "Kao da je poslednji put", balkanska himna "Svi protiv svih", "Na posao" sa ploče "Mali i zli", mistična "Sato sato" i naravno "Moje srce radi bum"... Sad videh da je na EXIT TV-u okačen koncert, mada fali prva pesma (kao što rekoh "Ostaci jedne mladosti"). http://www.youtube.com/watch?v=llNxy7FZOM8Novi poredak MNOGO BOLJI nego što sam očekivao! Mislim da je ovo maksimum koji mogu da izvuku bez Huka. Barni je za divno čudo dobro kontrolisao glas i nije previše podvriskivao kao što ume. Dobili smo i "Ceremoniju", "Izolaciju", "Transmisiju" i "Ljubav će nas rastrgnuti". Čini mi se da sam uvek bio nepravedan prema ovom bendu i da se sam tek na koncertu svatio koliko su mi dragi. Gossip kao i prošli put perfektno!Duran Duran podnošljivi. Za neverovati da se to još uvek sluša i da dečurlija zna pesme. Nisu svirali Carless Memories.Skindred dosadni. Eyesburn su za njih izmislili muziku. Pevač, crni bucko u čizmama, nije prestajao da izgovara mantru "Serbia-Exit-Novi Sad". Jarboli klasično na nivou.Orgazam odličan u pesmama sa novog albuma. Vidi se da se bend trudi i uživa dok ih svira. Sve staro nekako mlitavo.The Duke Spirit prijatni. Nadam se da ono plavo piče neće da se da na neku besmislenu dijetu. Ovako je baš kako treba. Wolfmother, naravno da je u pravu čika Kirić, samo ja nisam toliko strog. Recimo da može da prodje na vašaru kakav je Exit.Mali Zmaj, ne mogu da budem objektivan, već sam bio prezasićen... CRNO NIKŠIĆKO u ponudi, možda i najveći domet ovogodišnje organizacije.

Edited by klimt
Link to comment
CRNO NIKŠIĆKO u ponudi, možda i najveći domet ovogodišnje organizacije.
+1zao mi sto nisam vido kutija.u sustini, sve sto me je zanimalo, bilo je dojaja. sad, sto se to sve moze sabiti u 1 dan, to je problem :(
Link to comment
Da li je iko bio na Buraka Som Sistema, može li preneti utiske?
to oni cigani iz portugala?dokurca, znao sam da sam jos nesto hteo videti...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...