Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Cuo sam da DRI pocinju u ponoc (nedelja). Nek se nose u tri kurca. Sve sam blizi odluci da odem samo na Toj Dolse. Ili to, ili da u ponedeljak kurvinski javim na posao da sam bolestan.

Link to comment

Pazi dobro ovamo!Korisnik Sailorman, koji se trenutno nalazi na izdrzavanju zasluzene cetveronedeljne kazne, ovim putem obavestava vaskoliko forumsko pucanstvo da izdaje stan u Novome Sadu za vreme Egzita. Moli zainteresovane da mu se obrate na PM, ali da u istom ostave kontakt (mobilni, mejl), buduci da on moze samo cita PM-ove, a ne i da odgovara na njih. Cijena sitnica. Neozbiljni stop!

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
suicidal tendencies.
u subotu na glavnoj bini
mozda cu ove godine ipak morati na exit :(
+1, a taman sam resio da ne idem ove godine :lol:
Link to comment

Ajd kad se vec biznis okrece, kome treba smestaj za vreme exita moze da me kontaktira na pm, u ponudi vise komada, razlicitih struktura i infrastruktura :)

Link to comment
Nešto se nije proširila informacija da D.A.F. sviraju prvog dana.
:isuse: A planirao sam da preskočim četvrtak...Kako su samo uspeli da u 4 dana razdvoje sve ono što sam hteo da vidim?!1. DAF2. New Order3. Seun Kuti4. Wolfmother
Link to comment

Wolfmother?!?! to je uzas nad uzasima. gledao sam ih kad su bili predgrupa ACDC i poslednje dve stvari su bile Riders of the Storm i Communication Breakdown...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...