Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

New Order oduvali, a vi se jepte. Valjda je emocija, šta li. Meni dosta. Na TV je uvek lošije, btw
:Hail: jebte se vi sto ste gledali preko tivija.
Link to comment
New Order oduvali, a vi se jepte. Valjda je emocija, šta li. Meni dosta. Na TV je uvek lošije, btw
:Hail: jebte se vi sto ste gledali preko tivija.
:Democija, emocija nego sta je. video sam u prvom redu jednog tipa, skoro kao u transu - crvena majica <3 razumem ja vas u potpunosti ipak je to new order, ali ovo moram da pitam. da li vam nedostaje peter hook? nisam nikada bio fan pomenutog benda kao cika u crvenoj majici i vas dvoje, ali neko ko je slusao i slusa no, meni iskreno nedostaje, barem spoznaja da je on tu, smatram da bi koncert iako preko tv-a bio mnogo bolji, osecala bi se neka kompletnost, ali ovo sam samo ja jer vidim iz vaseg dozivljaja da to nije bitno.hajde pozdrav.
Link to comment

paa sad, iako prgavac od coveka, meni fali mnogo. sjajnu komunikaciju sa publikom je imao. a fanovi se delili na barnijevce i hukijevce dok se steve car bezuslovno postuje.ja sam kao klinka bila zaljubljena u barnija (ma i dan danas sam) ali ne mogu nikako da kazem da mi je on new order jer bi onda i electronic bio dovoljan; sto ti kazes, osecaj kompletnosti. iz istog razloga mi je milo opet videti gillian. ona ko da ne stari, samo se malo deblja. edit: emocija, narafski:)

Edited by orderka
Link to comment
e tom liku cu sigurno da verujem, toy dolls mlaki ali zato goblini euforicni :isuse:
citaj kao sto je napisano. covek je slusao gobline. bilo euforicno ... medj masom, ali ne i u njegovoj glavi. nikako ne volim gobline, ali i neka zuckasta stampa kaze da je na goblenima bilo juhuhuhttp://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/14182/exit-prve-veceri-sevali-nozevi-druge-tuca-i-nekoliko-hapsenjato me i ne cudi obzirom na profil njihovih fanova.licno, mislim da bih izdrzao 3-5 pesama toy dolls. sve preko toga ....
Link to comment

ja nisam siguran u to bas, pre mislim da su stavili 3 sata za njih u program posto se Axl u zivotu nije pojavio na vreme na svojoj svirci...s druge strane, gledam njihove setliste od prethodnih par dana, sve sa nekih festivala, ima preko 20 pesama, sa nekim dzemovima i izdrkavanjima i preko 30 ukupno

Link to comment

nemam pojma, tako rekoše malopre na radiju b92. zato su ih stavili malo ranije (valjda u 11 počinju) i nema nikog posle njih

Edited by Lezilebovich
Link to comment

kittin trenutacno fino gruva; nije to vise ona caroline, ali joj vake feste vakat bolje leze od badu; docim su neki oko mene objasnjavali kako drugopomenuta, objasnjava, te su se shodno, ubacivali u dervish-mod; ne lose, al' ni zadovoljavajuce, nivo ordera juce.

Link to comment
citaj kao sto je napisano. covek je slusao gobline. bilo euforicno ... medj masom, ali ne i u njegovoj glavi. nikako ne volim gobline, ali i neka zuckasta stampa kaze da je na goblenima bilo juhuhuhttp://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/14182/exit-prve-veceri-sevali-nozevi-druge-tuca-i-nekoliko-hapsenjato me i ne cudi obzirom na profil njihovih fanova.licno, mislim da bih izdrzao 3-5 pesama toy dolls. sve preko toga ....
odlican prikaz evo jos malo njegovih mozganjaSinoć su na Exit festivalu nastupili brojni poznati muzičari. Osim Di džeja Endija Batlera, Netsky feat MC Dynamite, The Toy Dolls kao i mnogih drugih muzičara, najbolju atmosferu su napravili Britanci "New Order". Sjajnu atmosferu na ovogodišnjem festivalu nisu uspele da pokvare ni manje tuče, kao ni nekoliko hapšenja zbog narkotika.Jedino je prve večeri uboden jedan mladić nožem u leđa, ispred tvrđave. Osim stranih izvođača i domaći muzičari Goblini su napravili dobru atmosferu.
Link to comment
odlican prikaz evo jos malo njegovih mozganjaSinoć su na Exit festivalu nastupili brojni poznati muzičari...
Cijih? Napisah da je ovo iz zute stampe, te nije vredno citiranja. To nije isti lik kao iz predhodnog posta. Uostalom, ovde postovati, nema svrhe. Sve moze pogresno da se shvati i izvrne. Vas je ovaj plus bas udarilo u glavu.
Link to comment

Erykah & The Cannabinoids su bili savršeni. dobar vibe. poželeo sam da posle nje nastupe Roy Ayers i Sa Ra Creative Partners al ništa slično na Exitu jbga :mellow: naježio sam se ko čama na My People Hold On, i još na dosta stvari. završili sa Red Clay. kratak koncert sa slabom reakcijom publike al ja ipak zadovoljan. propustih Seun Kutija <_<

Link to comment

erika jako lepo peva, i mnogo je lepa, al bi mogla povremeno da se zabrije :(td bili sjajni, taman mi vratili tu energiju koju su mi nju smorderi izvukli tjekom nekoliko pesama. samo idiot ili nagluh moze reci da su bili mlaki. taj baja kontam da je oba.suisajdlsi pocepali. jebaci.po cenu da to znaci mog izlaska iz ormara, pederi sa prve veceri bili dojaja.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...