Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Koji put Prodigy? Ok, too old for this, nikad više karte u decembru.
Sve si pomesao. Nije to onaj Prodigy sto je bio 2010 to je ovaj sto je bio prosle godine na Kalishu :)
Link to comment
http://www.mtv.rs/vesti/sa-ekipom-na-exit
Bez društva nema provoda, to svi znamo. Okupite svoju ekipu, odigrajte igru „4 = 5“ i izaberite srećnika među vama, jer do 31. maja, na svake četiri kupljene ulaznice EXIT poklanja petu potpuno besplatno, a da bi stvari bile još zanimljivije, celo društvo dobija besplatan smeštaj u EXITovom kampu!Svi posetioci festivala su pozvani da uzmu učešća u akciji „4 = 5“, koja se odnosi samo na petodnevne komplete ulaznice koji su u prodaji po trenutno aktuelnoj ceni od 5.990 dinara.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Maistori uvode kartice umesto tokena. Meni svejedno, samo da mi nije ostalo tokena od lani, sa kojima sad mogu igrat fuzbal. Ua lopovi :mad:

Link to comment
lajnap je odličan, ko da sam sastavljao top 100 na koje bih najviše neišao.
to sam i ja teo da napisem a onda sam vido dopplereffekta u small printu. i onda odem na sajt da vidim sta je elektrana jos dovela (posto je ovo njihov teritorij uslovno receno), a kad ono nema elektrane na ovogodisnjem exitu, hmm.morao bi doppler da se ispostuje majku mu.http://www.youtube.com/watch?v=DXGHY5xKa_8

dopplereffekt4.jpg

Link to comment

Da da.. nema elektraneSranjeSjebali mi ortaka koji je 7god radio tuSad ga cimali kao da radi neki stejdz, ali fora.. za oatale dane mora da kupi kartuNije hteo ofc.. besan jer su mu ugasili stejdzSent from my HTC vatraziva

Link to comment

line-up je blago reci uzasan. ja idem u nedelju da poslusam prydza i dubfirea ali nakon toga sranje. jebote pre nekoliko godina su bili takvi b2bovi da boli glava a sada kurac na bicikli.main stage u nedelju bolje da i ne komentarisem.

Link to comment

Dobro, radi ga nova ekipa. Kovacevic i Vracamo Exit Lokalnoj Populaciji drugari.Zato i nema elektrane. Zato je i line-up prilicno sabanski.Mada ni prethodnih godina nije bilo neko ubijanje od istog.Boskovic i Welcome To Novi Sad Capital Of Vojvodina drugari su odsutni/udaljeni.Rade Republika festival u Rijeci.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...