Jump to content
IGNORED

Deset filmova (ili serija) za pusto ostrvo


3opge

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    17

  • Ajant23

    14

  • Tsai

    9

  • Lancia

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kud se javih na ovom PDF-u, nadam se da se neće ponoviti.
:( Meni je Titanik OK za bioskop, posebno ono kad ljudici padaju kad se brod nagne... evo, ja bas volim Gladiator, i obitavam ovde, usprkos poznavaocima. Ne daj se oterati!
Link to comment
volim, volim. (ali se i slazem da je LA postavka preterana)Sto ne Lepage? Covek je genije i odlican je posao odradio (cekamo Gotterdamerung).A eto izasao je u susret i njujorskim konzervama u publici ponudivsi tradicionalne kostime <_<
Pa, Lepageva produkcija i jeste tradicionalna, radnja je smestena u mitsko vreme, samo sa specijalnim efektima. Ne desava se u fabrici i ofisu. LePage je Gospodar prstenova, a LA su Ratovi zvezda.Ono u Valensiji izgleda privlacno. Edited by anantaram
Link to comment
poneo bih deset filmova po preporukama koje nisam pogledao do tada :Din no particular order:1. Le grand Bleu2. Der Himmel über Berlin3. In weiter Ferne, so nah!4. Andrey Rublyov5. Stalker6. Bis ans Ende der Welt7. Le gendarme de Saint-Tropez8. Diva9. University Sluts Of St Petersburg10. ne znam mu ime al se pojavljuje Peter North na početku. odličan slow motion pored bazena
deseti me zanima i juče sam pokušala da nađem, ali slaba vajda od bazenskog hinta. imam i dodatnu muku - nema njegovih filmova na mestima sa kojih ja skidam. a 'naki čovek! pomozi kada saznaš. hvala.
Link to comment
Dobro si me podsetio. Menjam nesto od mojih 10 za kompletni serijal Bear Gryllsa. Moze da bude vrlo korisno na pustom ostrvu.
... ja mislim da on ni sebi neveruje dok uci druge.Ko u crtanim filmovima: zatreba mu konopac i op'la! nadje mu se u ruci. Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...