Jump to content
IGNORED

Deset filmova (ili serija) za pusto ostrvo


3opge

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    17

  • Ajant23

    14

  • Tsai

    9

  • Lancia

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

- Rosemary's Baby (1968)- The Fearless Vampire Killers (1967) - The Seventh Seal (1957)- The Fire Within (1963)- Taxi Driver (1976)- Once Upon a Time in America (1984)- One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975)- The Unbelievable Truth (1989)- Pulp Fiction (1994)- Slacker (1991)

Link to comment

Malo je 10. na b listi bilo bi možda još 3-4 američka dobra, Plavi vojnik, O jagodama i krvi, Apokalipsa, Pasje popodne, dok sa druge strane ide Stalker, Solaris, Amarkord, Mimi metalac, Smrt u Veneciji, Do poslednjeg daha, Žil i Džim, Brak Marije Braun, itd, ma trebalo bi lista od 25 najEdit: pošto je namenjeno pustom ostrvu neke sam gađao da duže traju i ne budu brzo svarivi, pod pretpostavkom boravka od par godina. Kao kad bi na ostrvo vodio Šeron Stoun, a bolje bi bilo seljanka koja ume da kopa, obara drveće i vadi zube, a porađa se u brazdi

Edited by kapetanm
Link to comment
Kao kad bi na ostrvo vodio Šeron Stoun, a bolje bi bilo seljanka koja ume da kopa, obara drveće i vadi zube, a porađa se u brazdi
esi siguran da šeronka to sve ne ume? well, think again!
Link to comment
pošto je namenjeno pustom ostrvu neke sam gađao da duže traju i ne budu brzo svarivi, pod pretpostavkom boravka od par godina. Kao kad bi na ostrvo vodio Šeron Stoun, a bolje bi bilo seljanka koja ume da kopa, obara drveće i vadi zube, a porađa se u brazdi
Tako nešto sam i ja pomislio kad sam video taksistu. U civilaziciji mi treba jedno 2 meseca da izlečim depresiju posle svakog gledanja, na pustom ostrvu bi se rokno momentalno...jab otprilike nosio pirane u tri dimenzije, eight legged freaks i tako to. :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...