Jump to content
IGNORED

Malta


jms_uk

Recommended Posts

8 hours ago, Filozof manijak said:

Pusti more, pošto je ufur u bordel? :D

Pozdravile te ove dve sa terase.

Prolazi neka nafrakana bosanka i kaze Jaoj sto je ovdje lijepo :D

 

IMG_20240113_074131.jpg

Link to comment

Mi smo u februaru bili na Malti i bilo je kul vreme, plus dosta zelenila a kazu da je vecinom ostatka godine sprzeno. Jedino je prehladno da se brcka.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Ako se neko razmislja da li je januar dobar za posetu Malti mogu da kazem da uz malo srece da nema pljuskova to izgleda ovako.

Divota :)

 

Mi smo sad u novembru maltene izgoreli u Valensiji na neverovatnih 30 stepeni. Zabac se cak malo i brckao. Just sayin' :)

  • +1 1
Link to comment

Jasam se u novembru kupao svaki dan, ali bila je takva godina. Nije pravilo.  Na Maltu se ionako ne ide zbog kupanja. Ko hoće da se kupa neka ide na Gozo. 
 

Gledam vam slike i ide mi se sad opet. Super vajb ima Malta i nekako ti se uvuče pod kožu. 
 

@Sandradjer jesi li još tamo da bacim neke hintove za hidden gems?

Edited by bios
  • +1 1
Link to comment

Jesam :).

Moooze, pisi.

Mana je sto je u ovom periodu obdanica kratka.

I ovaj prevoz po Malti je tezak smor. Sve ostalo je odlicno 

Link to comment
7 hours ago, Shan Jan said:

Mi smo u februaru bili na Malti i bilo je kul vreme, plus dosta zelenila a kazu da je vecinom ostatka godine sprzeno. Jedino je prehladno da se brcka.


Ja bio u oktobru, nema jednog drveta na celom ostrvu, sve kamenjar, šiblje i kaktus.

Kupali smo se tada, bilo dosta toplo, no Malta nije neka destinacija za kupački turizam.

  • +1 1
Link to comment

@Sandradjer jesi li bila u onoj maloj botaničkoj basti (spominjala sam je davno na temi)? Malo sam zaboravila u kom je tacno gradu, jer smo i mi obisli ostrvo pešice i autobusima, a za to se secam da sam nesto omasila bus (ili ga nije bilo tog dana) pa je bila neka avantura ;D

Imas i one litice...počinje na slovo D (:isuse:) i ide bus do mesta od kog se lepo proseta.

 

Na Gozu ste bili?

  • +1 1
Link to comment

Ja sam ovde u grupi od 6 osoba i svi imaju svoje zelje. Ispucali sve top stvari, Valetu, Tri grada, Mdinu i Gozo. Juce sam pristupila pedagoski i svi su se slozili. Rekla sam im da su previse opteretili cula lepotama gradova i zamaka i da je dan za prirodu :D.

Taj Gozo me nesto nije impresionirao (duvalo je i bila je guzva), a vidim da se ljudima dopalo. 

Nadam se da cu ugrabiti u Valeti trznicu, mislim da se tamo dobro jede :)

Link to comment
52 minutes ago, Sandradjer said:

Ja sam ovde u grupi od 6 osoba

 

 

To je previse za zdravorazumsko putovanje :sleep:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

To je previse za zdravorazumsko putovanje :sleep:

Jos sam i srela jednu prijateljicu pa sam izasla da njom jedno vece :D.

Sad ce @Svemir Zekada se smeje. Sta cu kad sam umiljata :D

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...