Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

GSP vs Bisping.Gledao merenje,GSP izgleda nikad bolje,tj ne deluje naduvano ko zaba.Bisping,oduran kao i obicno.

Barboza vs Khabib.Ako Orao ispresavija i Barbozu,ne znam kako mu nece dati borbu za titulu.Tony me nije nesto impresionirao protiv Lee.

Link to comment

lepo vece.

drago mi je zbog svih koji su trijumfovali, joana se vec duze vremena ponasa kao seljancura, kodi je siledzija koji je zasluzio popicci dobiti, a gsp je sasvim moguce najbolji borac ikad, ne mogu da ga ne gotivim.

ima na piratima

Link to comment

Baš mi je drago da je mala omlatila ovu huliganku, nisam to očekivao, plašio sam se, međutim, takva je to igranka, ako sijevne jednom i sjedne gdje treba, svak' može da padne. Rispekt za Rouz.

Odoh da pogledam ostale dvije glavne borbe. 

Link to comment

ja sam se nadao da oce, ipak ruza dolazi iz strajkerskog sveta, a  joana je u prvom susretu sa strajkerkom, onom zemljakinjom, imala jos kako problema.

plus ruza trenira sa curom koja sa joanom ima skor 3-0. zajebana je ruza, jako pametan borac.

Link to comment

Odlična, i vidi se da je bila odlično pripremljena, nije se prepala ič, mada mi je i Džoana djelovala nekako izduvano, blijedo, a bogami pri kraju i isprepadano. Poslije svega nije bila u stanju da skapira šta joj se desilo, ali realno, krenula je da tapuje prije nego li bi prosječan borac to uradio. Vidi se da nije bila spremna za klinč, gnp i podređenu ulogu. Očigledno da je dio njene snage bio u tome što je uspostavljala dominaciju nad protivnicima prije meča, strahom. A Ruženjka to nije jebala 2%. 

Link to comment

pa jest, ima(la) je strasan nastup joana, kapiram da ce je sad malo manje ozbiljno shvatati, al mimo toga je ekstremno kvalitetan borac (za zenske uslove).

bilo je doduse malo i ceripikinga, ruza je posle karoline prva protivnica koja ima neke prave veze sa saketanjem, ugl su to bile bjj cure i rvacice, a joana ima ludacki dobar tdd. 

sto se mene tice, izgubila je i prvu borbu protiv klaudije, al stasad.

dobar poraz za joanu, malo ce se uozbiljiti, posto mislim da je prilicno ispred konkurencije.

 

edit: dosta mi je gotivno, cak jace od samog nokauta kako je ruza pored naboda spremila dva napada unapred, nabod drugom i koleno.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ja imam problem sa gsp-om, ne mogu da ga posmatram ozbiljno, stalno mi je u glavi  win or lose, he hits like a bitch

 

ne znam ko bi bio dobar protivnik za žorža, mada je njegov povratak više manje potreba UFC-a, zvezde su im malo rasute

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...