Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

ajsad realno, ako to sa pakmenom ne bude polurevijalnog karaktera, kao ovo sa flojdom, ogromna je sansa da baddest man on earth ziv ne izidje iz ringa.

jbt, ne smem ni da zamislim. nema sanse da to bude.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Khabib je bez da se oznoji zavrsio mec. Mislim da je bilo interesantno videti koliko Khabib koristi snagu a koliko tehniku.Barboza je veliki light weight i nije mogao Khabib da ga ispresavija kao Johnsona.Doduse,cini mi se da je Johnson bio opasniji po Khabiba sa serijama nego Barboza .Sve u svemu,osim ako Toni ne nabije prst u oko Orlu,bice guzopljes.Conor realno nema sanse protiv Khabiba.

Link to comment

deluje mi da bas dosta koristi tehniku. u jednom momentu mislim u drugoj rundi bukvalno mu je noznim palcem pomerio stopalo za par cm da bi ga oborio. barboza je mozda i najbrzi nabadac u lw, i opet nije imao sanse. 

sto se konora tice, ne bih ga tek tako otpisivao, posto ima dojaja tajming i jedini je sa dovoljno snaznim udarcem da brzo resi mec.

onda pogledamo gif iznad i vidimo koliko je cela prica daleko od neke prave tehnike :fantom:

holi se dobro drzala protiv onog deckonje. 

Link to comment

Protiv Konora kao i protiv Johnsona racunaj da ce Khabibu desna ruka samo i iskljucivo da stoji zalepljena uz bradu.Levom ce pokusavati da kao udari i da dohvati Konora.Znaci nema mnogo mesta za kontru.Konor sa druge strane ce u glavi imati sliku kako lezi u crucifixu sa laktom u ustima,Johnson style.Morao bi Konor da ga zaliva serijama,samo nema on kondiciju za to.Bilo bi svakako zanimljivo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...