Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Od tog finala sa Federerom pa do njihovog meča u Parizu i jeste igrao vanzemaljski. Vjerovatno to više nikad neće ponoviti, ali to ne smeta ljudima da ga posle svakog meča prekore kako nije bio na tom nivou.
Pa sad... U Madridu je za dlaku "preživeo" Belučija, u Rimu je opet za dlaku prošao Marija, u Parizu je pao mrak baš kad je Del Potro izjednačio i ušao u opasan ritam; i ovde verovatno ako npr. dobro odigra u finalu i uzme trofej, malo ko će se sećati šta je bilo protiv Anduhara. Tako to ide valjda :)
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad već tjeramo mak na konac, Beluči je u madridu igrao turnir karijere, a Marej i Delpo baš ne mogu da se porede sa Anduharom i Stahovskim.Ne moramo valjda da se bavimo statistikom i da prebrojavamo izgubljene gemove kako bi utvrdili da je Novak prošle godine u ovom periodu bio na, otprilike, dvije klase višem nivou nego što je sad.

Link to comment

Anduhar je imao 5-1 na Roland Garros-u protiv Nadala, nije to uspeo da iskoristi, ali definitvno nije za potceniti, plus što je danas igrao kao sumanut (posle prvog seta). Slabije izdanje Noleta, ali nije baš toliko slabo, savršen prvi set i sasvim dobar treći, takođe nijednom nije izgubio servis :)

Link to comment

nole se možda malo i opustio posle laganice od prvog seta, anduhar zaigrao vanzemaljski u drugom, ali činjenica da nije iskoristio niti jednu od 8 brejk lopti do kraja meča ipak govori nešto i o noletovoj ozbiljnosti.možda nije u prošlogodišnjoj formi ali i to je dovoljno do rafe. sad za rafu se već ne bih kladila.

Link to comment

Nikada je nisam gledao na terenu, samo jednom na nekoj konferenciji za novinare na b92, mislim prije 2-3 godine. Sjećam se da sam pomislio, "jbt, ova je sa 15 godina već pametnija od Ane Ivanović".

Link to comment

Mora da je na ćaleta. Da je na kevu, imala bi valjda fokus šahistkinje.Doduše, u pitanju je bio lokalni derbi, moguće da i u juniorima imamo dve cure koje se gotive

Link to comment

Dobar prvi set od Ane. Trebalo je malo štelovanja na Bartoli u prvih par gemova, na kraju je tresnula i bekhend viner i iznenadila i sebe :D

Link to comment

Na Eurosportu nema tona :( , ali nema veze , Ana igra sasvim okejKo je ta mala što je lepo vaspitana?

Edited by Arkadija
Link to comment

Ne znam o čemu pričaš :D Na strimu je ok sa tonom.edit: misliš Čurović? onaa je kao talenat i tako to. mislio sam da misliš na neku malu sa ovog meča

Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...