Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj lik je klasicna servis-volej drvna gradja.
Nisu njegovi voleji dovoljno kvalitetni da bi se on nazvao "servis volej drvna građa". Možda servis-dropšot pošto se ne sećam da sam video nekog sa tolikim osećajem za ds.Dečko će biti stabilan TOP20 do TOP 30 igrač poput mnogih sličnih. Niti je drvo koje nema pojma niti budući GOAT. As simple as that.
Link to comment

ja ne volim poljake.ferer mi je pak dosadan, i ako ne može do mastersa redovno nego protiv tamo nekog kvalifikanta bolje mu je da se drži uloge luyera.tako da nek pobedi ovaj krkan iako ne volim poljake.jesam reko da ne volim poljake?

Link to comment
  • 2 weeks later...

druga godina za redom da je NJole prvi na ATP listi... obzirom da je 2700 poena ispred Pederera i 5000 ispred Murraya rekao bih da je negde do Miamija zacementiran na prvom mestu. uspe li da uzme Australiu po 3x za redom, mozda je cak i do US Opena sigurica...neka sada ladi jaja mesec dana, onda na pripreme, pa u 2013 u napad na RG :)overall, odlicna godina za tenis. NJole, Nadal, Pederer, Murray uzimali GS, Ferrer uzeo svoj prvi masters, ostalih 8, po 3 uzeli Pederer i NJole, 2 Nadal. Murray uzeo olimpijsko zlato, NJole WTF... dobro je da ne protice sve u dominaciji jednog igraca kao prosle godine. mi cemo u vecini navijati da 2013 bude sto slicnija 2011, ali overall, za tenis, bolje je da je sto vise igraca u vrhu...

Link to comment
E, ovo me nervira vec duze vreme. Ne znam da li to svi rade ali sam primetio da vecina tenisera ocekuje od ovih ball boy-eva da im skinu tu kesu sa reketa i bace u kantu. Wtf?
Mislim da je fora da se kesa mora odmah baciti u neku zatvorenu kantu, posto po teniskim pravilima ako bila sta pocne da leti na i oko terena tokom poena (kese, papirici, ptice) sudija prekida i ponavlja poen.E sad sto je gospodi tesko da sami to urade, ne znam, valjda da ne gube vreme od odmora na to, sta li.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...