Jump to content
IGNORED

Ruska, sarma, pečenje i "milion"


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja pravio trileće, prodjem lagano sve one korake koji su me brinuli i na kraju opasno zajebem karamel sos. :isuse:

Nisam siguran da li ću se sutra usuditi u neki supermarket po novu slatku pavlaku, ili ću ga ostaviti ovako. :cry:

Link to comment
9 hours ago, dùda said:

renne se još drži, ja sam propala načisto 

 

krenula sve na pola 

pola Vasine torte, pola mere ruske, sutra sarma, ni tu više neće biti standardnih 70 komada :dry:

neće se to sve pojesti u kući, ali moram napraviti, ja to tako

  • +1 3
Link to comment

NG, malo kanapea i vino, Švarcvald 🍰. Kanapei brusketi sa biftekom na roze, sos sa začinskim biljkama i malo samo Pište da probudi ako zaspim prerano, paketići sa kruškom, gorgonzolom i orasima, korpice sa slaninom, jabukama i sirom... Od sutra Ruska ... Naservirala i sad branim sto od mačka ... a lepo je u ćasu dobio bifteka. Ako vas interesuje kako izgleda mačka koja lizne E. Pištu ... jako je komično😆😆😆😆. Bacakao se po podu jedno dva minuta i pokušavao da se liže ... cirkus.

 

271120677_10226432860798545_590734514606698699_n.jpg

  • +1 8
  • Wub 1
Link to comment

Dovukla vina, budjava sira, kackavalja raznih, salata sto, eno sve u frizideru ni da pogledam. Ima i ruske. Cevapi neki venu u rerni. Dzaba. Volela bih medju ljude. Dim. Dobar bend.

Dragi gleda neku glupost. Ja bazam po netu. Tuga. Starost. Sta li je.

Link to comment
58 minutes ago, hansolo said:

 Ako vas interesuje kako izgleda mačka koja lizne E. Pištu ... jako je komično😆😆😆😆. Bacakao se po podu jedno dva minuta i pokušavao da se liže ... cirkus.

 

 

 

Ko je E. Pišta i zašto ga (ju?) je mačak lizao? :huh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...