Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

Taj Đerdan, sad im gledam jelovnik na sajtu, nije baš najjasniji.

Učiteljsko naselje, kod Super Vera se iz Vojislava Ilića uđe u Mis Irbijevu,

pa desno posle Precizne mehanike (mislim da je prva desno) pa druga desno, na uglu.

Link to comment

Verovatno je 1.300 grama kobasice.

 

Sta je ovo, restoran za hijene?

Grunfov omiljeni restoran, dojavicu mu sta si mu reko za cedo.

Ambijent je ogavan, bio u decembru, napucali su ga nekim sljastecim pizdarijama i sad misle da su fensi. Pre su bili samo obicna rupa u polumontaznom objektu. No, rebarca su i dalje dobra i sto se toga tice bio sam zadovoljan.

Link to comment

Kakva im je muckalica? Stavljaju li kecap po difoltu ili tek na zahtev gosta?

Otkud znas za pricu o muckalici, jesi li bio tamo?

:huh:

Meni onako, ali ima ljudi kojima se taj nacin pripreme svidja.

Link to comment

Ja jednom bio u brzom prolasku kroz Niš tražio Dagi plus i odustao žurilo mi se...jel može neko da objasni gde je to?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ja jednom bio u brzom prolasku kroz Niš tražio Dagi plus i odustao žurilo mi se...jel može neko da objasni gde je to?

Ne može brte, mora pališ navigaciju.

 

Iza vojne bolnice, od bus stanice na Trošarini desno,preko rampe pa levo voziš nekih 500 metara i onda skrećeš u jednu od tu mnogobrojnih paralelnih uličica. To mu dođe jugoistočna periferija grada prema Niškoj banji, ali je teško za snalaženje onome ko tu nije malo duže obitavao.

Link to comment

Ja jednom bio u brzom prolasku kroz Niš tražio Dagi plus i odustao žurilo mi se...jel može neko da objasni gde je to?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

to je put prema Ćele kuli, iza nje zapravo, tako kako kaže Tribun, Vojna bolnica je orijentir, a onda pitaš

nekoga

 

na mapi ti je centar Niša levo, ti ideš tim magistralnim, žuto obeleženim putem i onda se zavlašiš u ulice desno

 

 

Edited by banatjanin
Link to comment
  • 4 weeks later...

Gde pojesti dobru komplet lepinju na Zlatiboru?

 

Prijatelj mi pomenu da je pre par godina jeo fenomenalnu u Zorinoj krcmi na Borovoj glavi. Je l' bio neko skoro tamo, radi i dalje? Je l' ima tamo i pecenje? Cene?

Link to comment

Gde pojesti dobru komplet lepinju na Zlatiboru?

 

Prijatelj mi pomenu da je pre par godina jeo fenomenalnu u Zorinoj krcmi na Borovoj glavi. Je l' bio neko skoro tamo, radi i dalje? Je l' ima tamo i pecenje? Cene?

 

Probaj ovde. http://www.zlatiborka.rs/krcma_gaj.html

 

Jeo sam vise puta i nisu nikad omanuli. Plus je i pogled odlican. Za prvi maj pojeo kompletusu na borovoj glavi, solidno, nista vise od toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...